kaş'ta ne yapmalı? / tatil yeri önerisi

yalnız bir baayan olarak tatile çıkacağım.(yaktım gemileri ivit)
kabak'ta falan iyi vakit geçirmiştim ama artık pek gitmek istemiyorum oraya da.
kaş dediler ama nerde kalmalı ne yapmalı civarında mı bi yere gitmeli bunları hiç bilmiyorum. :/
şöyle alternatif / sakin / aynı zamanda dinamik (kasaba havasında olmayan)/ emeklileri değil de gençleri de görebileceğim bütün önerilere açığım.

  • merhum  (23.07.12 11:42:47)
kaş bu tanıma uyuyor. kekova'ya gidersiniz, gayet güzel oralar.
bir de kaputaş'ta kulaç atın benim yerime.
kalcak yer olarak da bir sözlük klasiği olarak aprodite pansiyon derim.
  • beerserk  (23.07.12 11:45:34 ~ 11:47:31)
Kas pek hareketli bir yer degil, ama giderseniz Bahce Balik'ta benim yerime ahtapot izgara yiyip raki icin :)

  • crown  (23.07.12 11:50:20)
Gündüzleri :
Küçük Çakıl' da denize girebilirsin.
Büyük Çakıl'da denize girebilirsin.
Küçük balıkçı tekneleri ile Limanağzı'na geçerek, orada denize girebilirsin.
Meis adasına günübirlik tekne ile geçebilirsin.
Kaputaş plajına gidebilirsin.
Kekova' ya giderek, tekne ile çok güzel bir deniz-tarih turu yapabilirsin.
Akşamları:
Yemek alternatifleri çok. Tabi ki balık tercih etmekte fayda var. Bahçe Balık fena değildir. Benim tavsiyem Sardunya' da iste ğişmiş balık yemek olacaktır.(öğlen saatlerinde uğrayıp haber vermek gerekiyor ki akşama hazır olsun. Daha ucuza yemek yenebilecek bir çok alternatif mümkün. Yemek sonrası eğlence içinse:
Limanın karşısında, canlı blues vb müzik yapılan Echo var.
Çarşı içinde dansedilip zıplanabilecek Red Point var .
Meydan' da sokak ortasında ayakta dikilebileceğin Kaş' ın en popüler ve eski mekanlarından Mavi var.
Alternatifler uzayabilir.
  • eteria  (23.07.12 12:25:34)
şu nerde kalmalı sorusuna da cevap verebilecek var mı acaba?

  • curiosita  (23.07.12 23:16:37)
kayaköy sanat kampı ve aphrodite pansiyon dediler ama?

  • nıç  (23.07.12 23:27:45)
çok haklılar

  • curiosita  (26.07.12 05:31:27)