Adapazarı Bursa

Adapazarın'dan Bursa'ya en ideal(zaman açısından)(kişisel araçsız) ulaşım aracı nedir?

Aklıma şöyle geldi;
Adapazarın'dan Eskihisar'a feribota..(Ama sefer varmı adapazarından eskihisar'a)
Oradan topçular'a (Fakat topçular'dan Bursa'ya otobüs varmı?

Yardımcı olursanız sevinirim

biliyorsundur zaten de ben yine yazmış olayım; adapazarı'ndan bursa'ya en ideali narlıca seyahattir. adapazarı'ından eskihisara gidene kadar yalova'da olursun zaten gereksiz zaman kaybı olur, topçular'dan bursaya da seni iki üç firma alır, onlar da yine narlıca seyahat(belki, topçulardan yolcu aldıklarını pek görmedim, zaten oraya kadar dolu oluyorlar), yalova seyahat bir de belki efe tur. onlar da minibüs dolmuş gibi her durakta durduklarından dolayı yolculuk uzar da uzar.
bir yalovalı olarak söylüyorum, yalova seyahati kullanma, efe tur'u bilmeyen yok.
iyi yolculuklar.
  • rodeocu  (22.07.12 12:33:18)
topçulardan bursaya otobüs bulamama ihtimalin var. ancak feribottan inen bursa otobüslerinde boş yer bulabilirsen. eğer yoksa anayola kadar yürüyeceksin, ordan yalova minibüsleri geçiyor yalova otogara kadar gidiyorlar. bursaya gidicem dersen de yalova seyahatin önüne kadar bırakıyorlar. orda da genelde yarım saatte bir, yoğun zamanlarda da 15 dkda bir bursaya otobüs bulabilirsin.

  • in vino veritas  (22.07.12 12:34:57)
(bkz: otostop)

  • yatagants  (22.07.12 12:47:12)
Otobüse binip gideceksin, bu kadar basit.

  • ahmetcan44  (22.07.12 12:50:17)
narlıca seyahat,
iznik üzerinden gelirse 3-3.15 saat
yalova üzerinden gelirse 2.30-2.45 saat

daha erkeni var mı bilemem.
  • kojiro  (22.07.12 14:15:20)