Hediye sorusu

ben de hediye duyurusu açtım ya helal valla.
Şimdi duyuru, durum şudur ki ben ortaokuldaki yılbaşı hediyelerini saymazsak bir erkeğe hediye almadım hiç (kadın kişisiyim) alacağım adam da sevgili yahut namzeti değil sadece çok kahrımı çekti (sağolsun) dünya garip yer benden bi hatıra gibi olsun istiyorum. 3 ağustosta doğum günü var. En yakın arkdaşına sordum (er kişi idi) hediye alacam ne alsam ki dediğimde, uzaya gidecem hangi gezegene gitsem ki diye sormuşum tepkisi verdi.
Ne alıyım ben şimdi, futbolla ilgisi yok, arabasını sattı, sigara içmiyor. Yaşı 33. Bütçede bi sıkıntım yok.

Güzel bir saat olabilir.

  • Saat1  (22.07.12 01:53:36)
boyle durumlarda sik bir kol saati her zaman kurtarici olur bence.

  • fraise  (22.07.12 01:53:42)
kalem de olabilir.

  • njtbcrn  (22.07.12 02:03:37)
bütçe de sıkıntı yoksa araba al.sonra adamla evlen,al sana çeyiz oh mis.

  • sensenolma  (22.07.12 02:07:21)
adamına göre değişir, lakin er kişi olarak bana ekşın figür alsalar çok sevinirim...misal; şu sıralar dinozor figürlerine çok fena merak saldım. Ya da sevdiği bi otomobilin modeli? (Mini Cooper, Delorean, herhangi bi Muscle Car)

  • spider03  (22.07.12 02:37:44)
bu durumda haftaya saat modelli duyur açarsam sebebi Saat1 ve fraise'dir.
kalem almama sebebim daha önce ofisine hediye almıştım yine ofis hediyesi gibi olmasın daha kişisel olsun isterim
@sensenolma evlenmek için gözüme kestirdiğim adamı araba almadan da tavlayabilirim
@spider3 sattığı araba ford focustu ama favori arbası nedir bilmiyorum (öğreniriz)o dediklerin nerde satılıyor bu arada?
  • niye ama  (22.07.12 05:09:24)
ahanda şu marka kaliteli diyorlar ve bu kategorideki (1/18 metal arabalar) işini görebilir nitelikte;

www.kyoshoturkiye.com

en kötü burdan beğenir, sonra google'dan aratarak başka oyuncak sitelerinde fln da bulabilirsin. ya da avm'lerdeki oyuncak dükkanlarında da alternatifler çıkar karşına...
  • spider03  (22.07.12 08:16:36)
yani kisisel hediye alacagiz kisiyse, daha fazla kisiligini hobilerini zevklerini taniman gerekmez miydi?
bir kere saat cok falso bir hediye, bos yere para verirsin, takmaz bile, cunku tanimiyorsun, oyle hediyeleri ancak birbirine cok yakin kisiler alir, babaya kocaya uzun sureli sevgiliye alinir, genelde de onceden bir konusu gecmistir, zaten, nasil herkesin bir kadina mucevher almasi hos degilse senin yaptigin harekette hos olmaz yanlis da anlasilabilir. mesela ilgi alaniyla ilgili kaliteli anahtarlik alabilirsin, veya kol dugmesi alabilirsin, 33 yasina gelmis insanin belli tercihleri olur diye dusunuyorum, ilgi alanini animsatan birsey olabilir. yine ilgi alaniyla ilgili guzel bir kitap olabilir, mesela scubayla mi ilgileniyor, dunyada dalinacak yerleri gosteren bir harita vardi cok kaliteli birseydi, onu alip cerceveletebilisin. boyle gider bu...

  • mavicorap  (22.07.12 11:19:01)