gece uyandıktan hemen sonra bayılmak

bir kaç haftada bir sürekli oluyorsa ne anlama geliyor olabilir?

doktora git demek oluyor.

  • mars'dan yazan varlık  (21.07.12 21:40:15)
hâlâ buraya yazıp soruyorsun, birkaç haftadır oluyorsa doktora gitsene lan!*

*samimi olsun ve biraz daha zorlayıcı olsun diye öyle dedim :D
  • rodriguez2  (21.07.12 21:42:05)
arkadaşlar soruda benim başıma geldiği yazmıyor ki. soruya yönelik cevap verseniz?

  • xlmn  (21.07.12 21:43:17)
noroloji, norosirurji polikliniginde muayene, elektroansefalografi, beyin MR'i anlamina geliyor olabilir.

  • compadrito  (21.07.12 21:54:15)
basina gelen doktora gitsin.

  • kakoy  (21.07.12 21:54:39)
kimin başına geldiyse direk doktora gitsin cidden burada nasıl cevap bulabilirsiniz buna bilemedim bir sürü sebebi olabilir. ciddi bir rahatsızlığı olabilir zaman kaybetmek yanlış.

  • gkcbsk  (21.07.12 22:08:46)
vertigo olabilir.

  • mtrsykl  (21.07.12 22:36:14)
Uzman doktorum ve vaktim cok bol oldugu icin hep internette takiliyorum. O yuzden boyle uzmanlik isteyen sorulari burada sorman cok mantikli geldi bana. Sen bayilsaydin doktora git derdik ama bayilan baskasiymis. O yuzden doktora gitmesin cunku doktorlar herkese bakmiyor dedigin gibi. Sadece sana ozel. Gelelim sorunun cevabina;
Beynin sol lobunda tumor var demek oluyor.

  • coca--cola  (21.07.12 22:42:42)