[]

Tıraş Taktiği: Çene ve Bıyığın tam kesilmiş olmaması..

tiras olduktan sonra bakiyorum tum surat tertemiz gozukuyor. elleyince de sorun yok, puruzsuz. fakat o gun cekilen fotolarda biyik ve cene kisminda cok azcik bi sakal gozukuyor boyle leke gibi. bu normal midir yoksa ben oralari tam alamiyor muyum? fotolarda falan da tamamen puruzsuz gozukmesi icin nasil kesmek lazim oralari?
 
Bir kere de tersten al o bölgeleri. O sorunundan kesinlikle kurtulursun. Sakalın şekline zarar verebilir ama tam emin değilim.


  • fuerteventura  (21.07.12 11:51:10) 
ucuz yolu;
bir domuz kılı fırça, bir arko tıraş sabunu, bir yeşil astra jilet, bir wilkinson sword de makine.

pahalı yolu;
simpson chubby 3 fırça, tobs tıraş kremi, feather stainless jilet, bir edwin jagger de 89 makine.

bu yollar ile hem tahrişsiz, hem de epeyce sinekkaydı tıraş olabilirsiniz. teknik ilerledikçe daha keskin makinelere, jiletlere, hatta usturaya geçip, sineklere buz pisti açabilirsiniz.

selamlar.
  • ohtararan  (21.07.12 11:51:59 ~ 11:53:03) 
ilk sakal oralarda çıkmaya başladığı için o kısımlar yanaklara göre daha sık ve kalın olabilir. bu da böyle bir algı yaratıyor olabilir sende. çünkü 7-8 sonunda sakallar hafiften çıkmaya başlar. Eğer traş bıçağın ve kremin kötüyse bu daha da belirgin olur... 3 bıçaklılara geçiş yap, kaliteli traş kremi kullan.

edit:7-8 yazmışız kimse de ne lan bu 7-8 dememiş :D saat o saat :D
  • janavarorion  (21.07.12 12:14:37 ~ 13:24:38) 
@ohtararan +1
şekil olarak alması zor bir bölge olduğundan iyi bir traş bıçağıyla ustalaşmak gerekiyor.

  • r_u_h  (21.07.12 16:22:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.