beylikdüzü metrobüs

bu deneme seferlerinin olayı ne oldu şimdi? ne kadar zaman aralıklarla kalkıyor beylikdüzünden. karşıya geçeceğim de boşuna avcılara kadar otobüs ile gitmeyeyim.

hacı sabahları bakıyorum fazla sık geçmiyor arabalar bi 10 dakika var sanırsam.
sen metrobüse bin hem daha hızlı hem kliması falan var.

  • seyduna6687  (21.07.12 09:43:28)
az kalkıyor ama o kadar doluyo ki şaşarsın yani, mköy hattında ben böyle doluluk görmedim

  • ayk  (21.07.12 11:00:52)
az kalkıyor ama önceden 1.30 saatte gittiğim mesafeyi 40 dakikada gitmeye başladım, dolduğu doğru ama ilk duraklardan biniyorsanız rahatça yer bulunuyor.

  • efrasiyab87  (21.07.12 11:16:21)
bekodaki duraktan bineceğim sanırım 2.durak oldu orası. deneyip görelim bakalım

  • zenc  (21.07.12 11:48:06)
evet tabi hızlı olduğu çok doğru, ben de ikinci duraktan biniyorum, güzel bi yere atın kendinizi hemen :)

bir diğer konu da , dönüş yönünde avcılarda 34 kodlu metrobüsler durağın dışında indiriyor sizi, eğer 34C'ye geçicekseniz, önceden inip aktarmayı önceki duraklarda yapın, yoksa avcılarda tekrar akbil basmak durumunda kalırsınız. bana dün oldu, kızdım turnikeden atladım gayet.
  • ayk  (21.07.12 12:17:09)