Amerikadaki saldırı hk

Selam,
Şimdi gördüm internette. Batman filminin galasında 13 kişinin ölümü ile sonuçlanan saldırı hakkında bilgisi olan var mı?

Haber de ayrıca "Colorado Üniversitesi'nde doktora öğrencisi olduğu bildirilen Holmes'un saldırı sırasında siyah giyindiği ve üzerinde kurşun geçirmez yelek olduğu belirtildi." diye birşey geçiyor.

adamın biri gala seansına (00.00) girip tarıyor ortalığı, barrack obama uykusundan uyandırılıp bilgilendiriliyor falanfilan. olay b.

  • skywalkeremre  (20.07.12 23:45:06)
ama kim niye yapmış. yine norveçteki gibi psikopatın biri mi yoksa terörist bağlantısı var mı acep?

  • plastic_angel  (20.07.12 23:46:42)
psikopatin teki

sacini kirmiziya boyamis, kursun gecirmez yelek giymis, kafasinda kask, simsiyah giyinip sinema salonuna dalmis, once iceri gaz bombasi atiyor sonra basliyor rastgele ates etmeye ortaliga.

evinde de bubi tuzaklari ve patlayicilar oldugu ortaya cikmis. polis evinin etrafini bosalttirdi en son.

ama benim anlamadigim cocuk phd ogrencisi bu kadar plan yapmis, sonra sinemanin yakininda arabasinda nasil hemen yakalandi?
  • ocaan  (21.07.12 00:09:29 ~ 01:30:23)
oha süpermiş.

  • LORDS  (21.07.12 00:12:31)
amerika da harbiden özgürlükler ülksesiymiş. türkiye'de kaç kişi gidip çelik yelek, otomatik silah, gaz bombası ıvır zıvır alabilir ki.

  • raskolnikov2  (21.07.12 00:59:47)
taxi driver ı anımsatan cinsten

  • knut hamsun  (21.07.12 04:01:15)