mesir macunu bir işe yarıyor mu yahu? :)

hep bi adı sanı geçer, var mı yakın zamanda faydasını gören? :)

en son bi ortaokudaydım sanırım yediğimde; keza o yılların enerjisi ile zaten pek bir şey anlamamıştık :)

o gün bugündür hiç denk gelmedim. var mı bunu böyle düzenli kullanan, ne bileyim ''yahu ben çok değişiyorum mesiri yiyince'' falan diyen?

pahalı bir şey mi bu nedir, ne değildir?

teşekkürler azgın arkadaşlar.

Birkaç sene önce eşantiyon babında bir tüp macun elime geçtiğine göre pahalı olmaması gerek. Macunun olayı sadece afrodizyak olmak değil ki. Genel olarak şifa işte,içinde yok yok ama hiç oturup manyak gibi tüketmediğim için n'oluyor bilmiyorum tabi.

  • saatgeceninonikisi  (20.07.12 17:41:52)
çok fazla olmasa da var. geçen test ettim ve onayladım. Kalitesine göre fiyatı değişiyor. Ama azdırıcı bir şey istersen fındık ezmesinden şaşma. Geçen ay Karadeniz gezisi yaptık arkadaşlarla Trabzonda köylülerden aldım yolda satıyorlardı. Biraz yağlı ve şekerli ama çok fena birşey. Enerji ve azgınlık için birebir. cialis falan hikaye. wuuhuuuu

  • wertyu  (20.07.12 18:40:47 ~ 18:41:19)
harnup pekmezi baya iyidir o konuda.çok yeme her gün biraz ye.1-2 hafta ye belli ediyor kendini.mesir macununun tek kullanımda bi yararını görmedim.ama çeşitli şeyler alıyosun şifa gibi işte.düzenli yemek gerekiyorsa bilemem tabi.

  • aşksız prens  (20.07.12 18:45:54)
ben de giresun fındığını öneririm.mesir macunu dişlere zararlı.olmadı ikisini de dene.

  • başka bir kullanıcı  (20.07.12 19:05:35)
Cok yiyince beynim bi hizli calisiyor kafa buluyorum ama cinsellge etkisi yok sanirim varsa da ben hissetmedim.

  • tuzumkuru  (21.07.12 01:47:44)