[]

(Ebay) Hangi saticidan alinmali?

www.ebay.com

www.ebay.comilkine great condition diyor. adam amerikali. shipping'i ve fiyati azcik daha pahali ve saticinin ratingi bayaa iyi.

ikincisine pek bi aciklama yazmamis. adam cinli. shipping'i ve fiyati daha dusuk. satici ratingi de dusuk. ama adam sonucta 68 tane satmis.

azcik daha ucuz diye 2.yi mi almali yoksa 1. mi?

 
paypal üzerinden alacaksanız çok farketmez. bir sorun olursa paypal üzerinden sorunu çözüp paranızı geri alabilirsiniz.


  • cilgin fantezilerin adami  (20.07.12 14:38:37) 
geçicekmi bunlar gümrükten takılmadan?


  • macallan  (20.07.12 14:38:37) 
@macallan: yurtdisindayim ben. azcik gumruk ucretiyle gecer.


  • gerard  (20.07.12 14:43:03) 
ti- 83 filan bak... sıfır al bence uğraşma böyle yurtdışındaysan...


  • allahinadiylaoku  (20.07.12 14:45:49) 
@allahinadiylaoku :)) ti-89 var zaten. onu satip bunu almak istiyorum. grafikler daha kolay gozukuyor ve variable tanimlama falan daha hizli oluyor diye.


  • gerard  (20.07.12 14:47:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.