lys tercihi yardım

merhaba ben lys sonucuna göre Karabük Üniversitesinin ingilizce makine bölümünü düşünüyorum giden bilen e azından Karabük okuyanlar beni bilgilendirebilir mi ve ya benim sıralamam mf4 103bin mf3 ise 91bin bu sıralamaya göre bana onerebiliceginiz bildiğiniz üniversite var mi ayrıca Bartın Üniversitesi nin inşaat mühendisliği bölümü nasıl ve genel olarak bu iki ilde yurt olayı nasil

bartın inşaatta bir tanıdık okuyordu. 2. sene bıraktı, çok kötü diyordu en son

  • ne istedigini bilmeden aglayan cocuk  (20.07.12 12:51:07)
hmm o zaman kötü diyorsunuz başka bir şey diyecek olan

  • uruloki  (20.07.12 13:01:27)
karabük üni. giden arkadaşlarım hiç memnun değiller; ne üniversiteden, ne ilden vs. yeni bir üniversite sayıldığı için mak. müh. bölümü ne kadar gelişmiştir, bilemeyeceğim.

  • maryjane  (20.07.12 13:30:25)
iyide başka biriside çok iyi bir üniversite diyor yabancı hocalar varmış odtü den gelen hocalar varmış

  • uruloki  (20.07.12 13:33:43)
hocaların hangi üniversiten geldiğinin, mezun olduğunun önemli olmadığını üniversitede hocalarla tanıştıktan, ders işledikten sonra anlarsın. geldiği yer, okuduğu okul iyi olup ama hocalık yapamayan ne insanlar var. ayrıca karabük'ün öğrencilik açısından şu anda güzel olduğunu, geliştiğini söylemem; arkadaşlarımdan biliyorum, benim de gidip görmüşlüğüm vardır. Tabii ki senin tercihin, umarım istediklerin olur.

  • maryjane  (20.07.12 13:45:11)
bugün biraz daha araştırma yaptım Bülent Ecevit(kara elmas) Üniversitesinin inşaat bölümüne de baktım hem gecesi hemde gündüzü yazicam gece bölümü nasıl eğitim nasıl birde yurt olayı nasil orada

  • uruloki  (21.07.12 22:36:12)
karaabük'ün çok gerici bir yer olduğunu söylerler genelde

  • yetmisbesa  (21.07.12 22:43:56)
açıkçası gericigiyle ilgilenmiyorum ben

  • uruloki  (21.07.12 22:45:35)
birde Bülent Ecevit Üniversitesinde inşaat için zorunlu ingilizce demiş nasıl bu olay yani tüm dersler ingilizce mi

  • uruloki  (21.07.12 22:46:56)