[]

SPK Lisanslama sınavına girmeli mi?

Turizm öğrencisiyim
aöften de iktisat son sınıfım bitmek üzere hepsi.
İngilizcem akıcı. Biraz da ispanyolca var.

Finans sektörüne hep çok ilgim oldu. Aslında bu sektörde yer almak istiyorum ancak yaşım 26 ve finans sektöründe otel de yaptığım muhasebe stajı dışında bir tecrübem yok.

Şimdi SPK Lisanslama sınavı varmış daha önceleri hep girmek isterdim ama olmadı. Başvurular başlamış.
Sektörde iş bulabileceğimi düşünmüyorum ama yine de girsem mi çalışıp en azından türev araçları falan bitirsem mi diye düşünüyorum.

Ne yapsam? =)

 
zamanın varsa çalış gir. yaşın daha genç.


  • hepiniz oleceksiniz  (20.07.12 00:10:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.