antalya havaalanından kaş'a ulaşım?

antalya havaalanında kaş'a en pratik ve hızlı şekilde nasıl ulaşırım? ne kadar sürer ortalama?

hocam sakın yapmayın.!!
geçen yaz yaptık. 6-7 saat falan saat sürdü. perişan olduk.
yok illa gidicem diyorsanız önce havaalanından otobüs terminaline geçiyorsunuz servisle. terminalden kaş dolmuşları kalkıyor, onlara biniyorsunuz.
  • sir gawain  (19.07.12 17:54:13 ~ 17:56:04)
En pratik ve hizli taksi olur tabi ki. Ama toplu ulasimla su sekilde:

1) Havalimanindan Antalya otogarina 2 saatte bir kalkan belediye otobusu var. 1 saate yakin suruyordu yanlis hatirlamiyorsam.

2) Antalya otogarindan Kas'a otobusler var surekli kalkan. O da gene 1 saatten fazla suruyordu.

Bu dediklerim gecen sene icin gecerli, belki simdi havalimani-otogar arasi iyilestirilmistir. Cunku otobusu kacirirsan 2 saat beklemen gerekiyordu sonraki otobus icin.
  • crown  (19.07.12 17:56:31)
@ crown,

hocam otogar-kaş 1 saat sürdüğüne emin misin? biz geçen yaz dolmuşa bindik otogardan, bi kaç yerde 15'er dakikalık mola vere vere 4 saat civarı sürdü. hiç durmasa da 3 saat falan sürerdi yani.
  • sir gawain  (19.07.12 18:01:16 ~ 18:02:18)
baktım şimdi otogara giden havaş servisi de var, illa otogardan bineceksem belediye otobüsünü beklemem.

  • crimson king  (19.07.12 18:04:54 ~ 18:05:12)
Otogar - Kas arasindan emin degilim, o yuzden 1 saatten fazla dedim ama uzun bir zamandi. 3-4 saat de olabilir.

  • crown  (19.07.12 18:12:28)
www.privateairporttransfer.com

bu tip transferler var kullanabilirsiniz.arkadaşım 60 tl ye kadar bulmuş.
  • habula  (19.07.12 19:44:29)