creep in ne demek

urban ingilizce galiba ama cümle içinde şöyle ;

Meet me at the creep inn
We can spend the weekend

o inn çift "n"li olan han demek. benimle creep hanında buluş diyor. creepin tükeçesi ne la buarada.

  • ayiadam  (19.07.12 02:16:04)
inn, han demek dendiği gibi. ama günümüzde daha çok yol kenarındaki konaklama yerleri olarak geçiyor

"creep in" ise yavaşça/gizlice içeri girmek/sızmak gibi.
tureng.com
  • ermanen  (19.07.12 02:26:46)
orda boğucu, sıkıcı manasında kullanılık.

haftasonunu geçirebileceğimiz o boğucu sıkıcı handa benimle buluş.
  • Dr. Kissingher  (19.07.12 02:27:13)
böyle nası denir ucube gibi neblim böyle asosyal tip tip bakan acayip tipler olur ya onlara creep diyolla.

sürüngen kelimesinden geliyomuş biraz daha anlaşılır olur bu bağlamda sanırsam.
  • yuto  (19.07.12 03:02:17 ~ 03:03:07)
bence "creep" cins isim olarak gelmez buraya. olsa olsa "creepy" olurdu, o da ürpertici anlamı verirdi daha çok. burdaki "creep" özel kelime. şarkı sözünde de öyle geçiyor zaten.

  • ermanen  (19.07.12 03:10:00)
sürüngen, kukla, yaratık felan demek. creep. inn bar taverna gibi. crep barında deli gibi sevisiriz sabahlar olmasın diyor.

  • bazardaki artis  (19.07.12 10:28:26)