Hangi İnternet Hizmetini Kullanıyorsunuz ?

sevgili sörfçü kardeşlerim

yakın zamanda ttnetle olan sözleşmem bitti. yeni sözleşme imzalamadım. zira 8 mb/sınırsız olan bağlantım 60 tl ve bana fazla geliyor. çünkü son zamanlarda çok fazla yavaşlama kopma falan oldu. sizin kullandığınız ve önerebileceğiniz internet servisi ne olabilir ? superonline,teledünya vs vs misal geçen ay teledünyadan gelmişlerdi 30 tl civarı 8 mb hız yine sınırsız ve ev telefonunu da iptal ettirebiliyorduk zaten kullanmadığımız ev telefonunun aylık ücreti de cepte kalıyordu. ama tabi önemli olan hız. tabi bu oturduğumuz yere göre bile farklılık gösterebilir ama fikir almak istedim yinede.

hızı en az 8 mb ve sınırsız olması yeterli.

1 ay önce sorsan superonline derdim ama şimdi diyemiyorum. adil kullanım şeyi getirdiler 50gb den sonra 1megabite düşüyor hızın. ha fiyatı iyi o ayrı.

  • empty blank  (18.07.12 20:30:11)
btk karar aldı artık adil kullanım kotası en az 3mb olmak zorunda haberiniz olsun

  • vaktiyle iyi biriydi  (18.07.12 20:38:52 ~ 20:39:08)
btk'nın karar almasına rağmen adil kullanım hala 1mb. arayıp söylemek lazım.

  • empty blank  (18.07.12 20:42:29)
gençler turkcell superonline'nin bir tarifesi var. 20 mbps limitsiz 49 tl (hız alanı 50 gb diyor sanırım adil kullanıma düşme limiti bu. birde 100 gbsi var o 10 tl fazla). bu hız hakkını verir mi peki kullanan var mıdır ? 8 mbpsye 60 tl veriyorum en azından aynı paraya 20 mbps kullanırım hemde 100 gbde akk ye düşerim. ne diyorsunuz ?

  • Wolfware  (18.07.12 20:56:09)
ttnet netlimitsiz şimdi kesin 3 mb mi oldu? uygulamasına da geçildi mi?

  • baldur  (18.07.12 20:56:31)
valla şöyle söyliyim sana benim hızım hep 8 mbps idi. önceden 1000kb/s ile dosya indirirken şimdi maksimum 250 kb/s ile indiriyorum ve bu hep böyle akk ile ilgisi yok. ikidebir bağlantı kopması da cabası

  • Wolfware  (18.07.12 21:02:33 ~ 21:04:16)
superonline fiber - 20 mbit, 100 gb kota - 60 lira

  • i was me but now he s gone  (18.07.12 21:07:26)
i was me but now he s gone

kullanıyor musun superonlineyi ? tavsiye eder misin ? misal bir dosyayı kaç mb/s'de indirebiliyorsun ?
  • Wolfware  (18.07.12 21:33:20)
uydunette 30 liraya 8mbit yok. 10mbit 100 liraydı galiba.

  • sutlu nescafe  (18.07.12 21:38:31)