esogü yer tarifi

Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi kampüsün (Meşelik) ne tarafında?

Bölümler ayrı yerlerde ise eğer, Elektrik-Elektronik Mühendisliği nerede, bilen var mıdır? Otobüsle gittiğimde kampüsün hangi durağında inersem az yürürüm?

girişe uzak, içlerde kalıyor biraz. ama şurada hemen önünde durak görünüyor: goo.gl

"Üniversitemiz Meşelik Yerleşkesine;
Şehir merkezinden ESTRAM (OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ) ve 2- 3(kırmızı)- 8- 13(Terminal- Meşelik)- 18- 24(kırmızı)- 19- 27 (Tren garı- Meşelik)-34-36-37- 42- 43- 44(kırmızı)- 50- 54- 55(Tren garı - Meşelik) numaralı belediye otobüsleri ve minibüsler ile ulaşım mümkün olmaktadır."
  • jangara  (18.07.12 00:45:08)
otobüslerden haberdarım da, kampüs haritası yok sitede =/
bir de çok fena yanılmıyorsam o tenis kortlarının yanındaki yer spor salonu değil miydi?

  • kobuzchu kiz  (18.07.12 00:51:34)
evet spor salonu.

  • olkol  (18.07.12 01:02:42)
evet tenis kortlarının orası spor salonu, halı sahalar ve yüzme havuzuda var yan tarafta.

i.imgur.com

otobüsler önce o spor kompleksinin altındaki yerde duruyor sonra müh. fakültelerine doğru gidiyor bildiğim kadarıyla. sen o soldaki kırmızı içindeki durakta in, ordaki binalardan birisi ama hangisi :D
  • jedilance  (18.07.12 01:06:16 ~ 01:07:35)
gösterdiğim yer.

i.imgur.com
  • yukes  (21.07.12 23:05:17 ~ 23:05:43)