Yeni kız hakkında

Selamlar dostlar

Çalıştığım yere yeni elemanlar geldi ve biri pek bir hoşuma gitti. Geçenlerde çalıştığı departmana işim düştü ve yanına gittim. Kendisiyle kısa bir sohbetimiz oldu sonrasında işle ilgili bir olay oldu ve güzel bir espiri yaptım çok hoşuna gitti. Artık ne zaman görse beni gülümsüyor. Ama böyle çekingen bir tipi var gibi genel olarak (hani hanım hanımcık kızlar olur ya).

Sonuç olarak kızdan hoşlandım lakin sarkıyormuş gibi görünmemek için "cool" davranıyorum :)

Sizce ne yapmalı siz tecrübeli bireyler yardımcı olursanız sevinirim.

bi akşam bi yere davet et. yada haftasonu güzel bir film. konser. etkinlik falan ne biliyi işte bulun benzer şeyler. zaten sizden hoşlanıyorsa kabul edecektir.

  • karabela  (17.07.12 21:17:33)
cool davranmaya devam et, 2 hafta sonra yanında sevgilisiyle görünce de cool davranmaya devam edersin.

  • baldur  (17.07.12 21:17:50 ~ 21:18:04)
yanlız halen pek samimiyetimiz yok hani abes kaçmasın bir yere davet.

@baldur şu an cinsiyetini çok merak ediyorum eğer bayansan söylicek çok şeyim var :)
  • infernalcadre  (17.07.12 21:21:32)
erkeğim. ne oldu sustun :D

  • baldur  (17.07.12 21:25:11)
öğle arası birlikte yemek yiyebilirsiniz. ama ben de işyerinde ilişkiden uçarak kaçarım.

  • gurur  (17.07.12 21:28:17)
@ baldur erkeksen haklısın ama bir bayan olsaydın yaklaşık 25 yıllık bir kin ve nefret kusacaktım :)

  • infernalcadre  (17.07.12 21:28:57)
işyerinde ilişkiden kaçanlar neden kaçarlar acaba?

  • infernalcadre  (17.07.12 21:29:47)
coolluk moolluk hikaye kendimden biliyorum öyle davranırsan kaybedersin. git konuş kazan. hadi şampiyon bitir işini.

  • gonul_isleri  (18.07.12 10:07:15)
@baldur haklı beyler şimdi. :D

  • memnun  (19.07.12 10:24:32)
abi seviyosan git konus bence.

  • benjamin button  (19.07.12 10:58:43)