şöyle telefonlara hastayım

smartphone'larım da oldu ama bunların tadı başka ya. özellikle kapaksız oldu mu ben bitiyorum abi bu tarz telefonlara. telefon, sms var mı? var. mis.

www.google.com

bu durumda olan başkaları var mı benim gibi?

eski telefonların istiridye kapaklı modelleri de beni cezbetti hep.
kapaklı bir sony ericsson'um var idi, çok severdim. kendisine selamları yolluyorum.

şuan da da smartphone kullanıyor değilim.
eski tiplerin yenilenmişi olan nokia c3'ü kullanmaktayım.
  • 9kuyruklukedi  (17.07.12 17:39:20 ~ 17:39:29)
ben de çok severim. hatta birkaç ay öncesine kadar benim de vardı benzer bir şey ama baktım teknoloji almış başını gidiyor, çok da geri kalmayalım diye android li bir bir şey aldım geçenlerde.

  • kekec salman  (17.07.12 17:41:16)
Kapaklı samsung e1190 kullanıyorum ve süper.Telefona dünya kadar para verip sırf bu kadar para verdim diye özelliklerini kullanmaya çalışan ve bir de bu telefonu yok çizilmesin bilmem ne olmasın diye kutsal kitap gibi envai çeşit kaplarda taşıyanlar hep bana antipatik gelir.
En güzel tasarım bence minimalist olandır,sadelik en iyisi.

  • denizcimavisi  (17.07.12 17:47:48 ~ 17:48:53)
9kuyruklukedi+1 her zaman istiridye telefonlar beni de cezbetmiştir. fakat iphone kullanıca biraz olsun akıllı telefonları sevmeye başlıyorsun :)

  • mars'dan yazan varlık  (17.07.12 17:53:05)
istiridye +1

hastasıyım ama ne yazık ki çok fazla üretilmiyor bunlardan. sevmeyeni de çok. halbuse şöyle özellikli bi akıllı telefon yapsalar...

kayan kapak için aynı şeyi düşünmüyorum ama. asla tercih etmem.
  • supergirl  (17.07.12 18:09:24 ~ 18:10:38)
  • 9kuyruklukedi  (17.07.12 20:35:07)