dizilerden bıkmak ve anime tavsiyesi

sizde de var mı bilmiyorum ama dizilerden bıktım izleyemiyorum artık(yerli yabancı). animeye mi başlasam diyorum. çizgi filmleri seven birisiyim. bazen turkmenistan televizyonunda eski çizgi filmleri izliyorum(bugs bunny, tom jery...). anime nasıldır iyi midir? hangisinden başlayayım?

anime tavsiyesi diye aratırsanız milyon tane duyuru var konuyla ilgili.

  • anonim yazar  (17.07.12 10:10:48)
Death Note izleyerek başlayacaksın tabi ki. Sonrasında bana PM atacaksın, sırasıyla gideceğiz diğer sağlam animelerden.

  • norek  (17.07.12 10:38:15)
death note iyi bir başlangıç olacaktır evet. hemen ardından naruto'ya başlayalım. baya gaz bir seridir o da. ardından da one piece'e geçeriz. evet.

  • gates  (17.07.12 11:17:40)
erufen rito ve naruto imdb den buldum iyiler herhalde.
cevap gelmiş narutodan başlayayım.

  • gonul_isleri  (17.07.12 11:36:14)
death note'u izlemeden önce basilisk,angel beats falan gibi kısa çıtır çerezlik şeyler(anime sitelerinden konusu ilgini çeken şeylere bakabilirsin.ama dikkat et 24 bölümden fazla olmasın alışma sürecinde) izle alış biraz.death note'la başlarsan beklentin biraz yükselebilir.death note'u da 25.bölümde bırak devamını izleme.

  • mtfbwy  (17.07.12 11:55:58)
kısa serilerle başlayacaksa
death note
fullmetal alchemist brotherhood
shigurui (bıraz agır gelebilir gerçi)
basilisk (anime kültürüden uzaksan biraz saçma gelebilir)
uzun seri istiyorsan
bleach
one piece

samurai x'i ovalarını izleyebilirsin

bir çok kişinin aksine naruto başlama 5 bölüm sadece konuşma izlemek çok sıkabilir.

tek parça izlemeklik birşeyler istiyorsan ses edersin onları ses ederiz
  • exodia  (17.07.12 14:27:23)