Rüyamızda hiç tanımadığımız kişiler ?

1)Bu kişileri gerçekten kafadan mı uyduruyor beyin ?
2)yoksa daha önce otobüste yolda vs gördüğümüz insanlar hafızaya yerleşip rüyada mı çıkıyor ? yani aslında aaa tanımıyorum dediğimiz kişi gerçekte var,yolda görmüştük anlık,o kişi mi rüyada görünüyor ?

anladınız neyi sorduğumu işte.cevaplarınızı bekliyorum.

rüyamda hiç tanımadğım biri sevgilimdi lan üstelik güzel kızdı :D

eğer cevabınız 2 olursa,yani gerçekten o kişi varsa peşine düşücem reelde.nerde bulcağımıda bilmiyorum ya :D rüya işte...

edit:tikler sonra gelicek.

1- evet kafadan uyduruyor bence. hayallerimizdeki insanlar işte bir nevi.

  • baldur  (16.07.12 22:31:41)
bilinçaltımızın bir oyunu bize...

  • ermanen  (16.07.12 22:31:43)
1 ve 2: Beyin suratları uydurmuyor, rüyada gördüklerin bir şekilde bir yerde gördüğün kişiler.

  • jesterdvine  (16.07.12 22:32:55)
bir dergide reelde gormedigimiz insanlari/nesneleri ruyamizda gormemizin mumkun olmadigini okumustum..sokakta yanindan gectigimiz birini bile bilincaltimiz unutmayabiliyormus.

  • fraise  (16.07.12 22:35:51)
@jesterdnine kesin görmüşmüyümdür ? net cevabın ne ? 1 mi 2 mi

  • michael jackson  (16.07.12 22:36:31 ~ 22:37:03)
aslında hepimizi sen uyduruyorsun.

  • min el garaib  (16.07.12 22:37:12)
@MJ: Kesin bir yerde bir şekilde 0.1 saniye bile olsa görmüşsündür. Yani 2. Beyin bu, çok ilginç olayları var. www.tubitak.gov.tr

  • jesterdvine  (16.07.12 22:39:49 ~ 22:40:23)
bu arada yani tv de falan da gormus olabilirsin, gercek hayatta gormemis olabilirsin sonucta bence gercekten guzel kiz gorsen burnunun dibinde hatirlarsin yani di mi?

  • mavicorap  (16.07.12 22:42:50)
@mavicorap aynen tv de gördüğümüz kişileride görebiliyoruz.kızı unutim ben en iyisi :D

o değilde bazen gerçekten ne istersem onu görüyorum rüyada.millet istediğini görmek için yok özel yöntemler deniyomuş vs.ben bişey denemiyorum ki,şansa ne görürsem artık.bazen savaşta,bazen lüks bir malikanede :D
  • michael jackson  (16.07.12 22:46:11)
Esasen bir fotoğraf karesinde görülen kişileri bile rüyada görmek mümkün. 2 diyorum ben de.

  • balekmek  (16.07.12 23:24:23)
hayatında hiç görmediğin insanı asla göremezsin rüyanda.mutlaka görmüşsünüdr bir yerde

  • hazara  (17.07.12 00:54:55)