dexter navigator

şundan bahsediyorum..
img849.imageshack.us

navigator benzeri önerebileceğiniz ayakkabı modelleri var mı?
ön koşul hem klasik, hem spor bir havası olması ayakkabının.
yani, kumaş pantolon altına da, kot altına da giyilebilsin.
dün yaptığım kısa bir tur sonrası en beğendiğim model dexter navigator oldu. ama 250 liralık da bir ayakkabı olduğunu düşünmüyorum.
önereceğiniz model illa 250'nin altında olmak zorunda değil. vereceğim parayı hak edeceğine inanıyorsanız zibilyon lira olsa da fark etmez. cevaplar için şimdiden teşekkürler.

timberland'de bu tip güzel ayakkabılar var

  • dampire  (16.07.12 15:03:02)
timberland ve lumberjack'in buna çok benzeyen modelleri var.

  • nesilsiz  (16.07.12 15:04:19)
lumberjack ve timberland'e bakabilirsiniz.
benzer modeller onlarda da var, ama fiyatını bilemiyorum.

  • blatta hiberna  (16.07.12 15:04:36)
fiyat faktörünü aradan çıkarsak, peki sizler hangisini tercih edersiniz?

  • jack of hearts  (16.07.12 15:09:49)
sperry topsider.

  • dunyanin en gereksiz adami  (16.07.12 15:13:44)
çok klasik bir model olduğu için hepsi zaten birbirine çok benziyor ve bence de erkek ayakkabısı olarak çok güzeldir.

sperry topsider'ı şahsen beğenmedim. biraz kaba ve burun kısmının kalıbı güzel değil.

onun dışında timberland-lumberjack-dexter arasında seçim yapamıyorum.
ama bildiğim kadarıyla (yanlış hatırlamıyorsam) bu asıl olarak timberland'in klasik modelidir.
  • blatta hiberna  (16.07.12 15:19:34)
ben timberland'ı tercih ederim.

  • dampire  (16.07.12 16:02:43)
bende linktekinden var. www.dockersturkey.com

sapasağlam ayakkabı. sökülme yırtılma vs yok ama bi dexter değil.
  • noolmus ki babam  (16.07.12 16:55:37 ~ 16:57:44)