saçta unutulan yılan yağı :)

başlığının garipliğinin farkındayım da, dün öyle bir şeyler oldu işte. saçıma sürdüm yılan yağını, 30-45 dk beklemem gerekti ama elektrikler gitti falan filan derken ben uyuyakaldım anca 3-4 saat sonra uyanıp yıkadım saçımı.

bunun herhangi bir zararı var mı saçıma?

bir de dipnot: kelliğim giderek artiyor, doktor bana bir çare :(

hiç bir zararı olmaz, uzun sür kalması daha iyi diye biliyorum. ben gece sürüp sabah yıkıyordum, saçlarımı deli gibi uzatmıştı.

  • keneabidin  (16.07.12 14:16:40)
zararı olmaz alnına akmışsa biraz sivilce yapabilir.

  • aşksız prens  (16.07.12 14:31:28)
vazgeç saça başa acayip şeyler sürmekten. işe yarasaydı herkes kullanırdı. kelleşme başladı mı yapabileceğin hiç bir şey yok.HİÇ BİR ŞEY. saçı sıfıra vurarak kelleşmeni gizleyerek uzatmaları oynayabilirsin hepsi bu, maalesef.

  • dedi kalabaligin icinden bir ses  (16.07.12 14:43:13 ~ 14:44:33)
  • yapacakbirseyyok  (16.07.12 15:39:03)
zararı olmaz,
ama sana şunu söyleyeyim senin gibi her yolu deneyen bir yakınım
sonunda gitti saç ektirdi şimdi çok memnun.
haberin olsun.
  • seyduna6687  (16.07.12 15:45:10)