body yapmak için spor salonunda harcadığınız vakite acımıyor musunuz?

soru başlıkta.

Neden acıyalım ki ? Spor sağlıktır.Ayrıca kas yapıyoz hatunlar bize veriyor. yaaa

  • soljenitsin  (15.07.12 23:12:55)
hayır acımıyorum çünkü sağlığıma ve vücuduma yatırım yapıyorum, sen evde oturarak dünyayı kurtardığını mı zannediyorsun ben de onu düşündüm şimdi.

  • deliverance  (15.07.12 23:13:24)
orda harcadığın vaktin 10 katı kadar ömrün uzuyo çiko

  • tuvalet kaşığı  (15.07.12 23:14:13)
Böyle sorular sormak için harcadığın vakte ne kadar acıyorsan, biz de o kadar acıyoruzdur en fazla.

Düdüt: Yeter artık vurmayın adam öldü.
  • terelelli  (15.07.12 23:15:17 ~ 23:21:18)
siz sıçarken harcadığınız zamana acımıyor musunuz?

  • buffy de vampir sayilir  (15.07.12 23:15:23)
itiraf et, sivilceli ve gözlüklüsün değil mi. bir de fazladan 5 kilon var en az.

  • zaraeta  (15.07.12 23:19:00)
arkadaslar doru cevap veriyor spor yapmak salikli ve insanin ömrünü uzatabilir, ve hobby olarak geciyor 45 daka bisey degilki, evde bos bos oturcamaspor yaparim daha iyi

  • samiabi19  (15.07.12 23:23:10)
ben acımıyorum ama üşeniyorum hep, o yüzden evde spor kısmına geçiş yaptım, üşengeçlik baki tabii hala yine de aklıma esince yapıyorum hiç acımadan :)

spor sağlık vs dışında hobi aynı zamanda, zindelik veriyor, takıyorsun gaz müzikleri mp3 player'a zevkli vakit geçiriyorsun. emin ol yaptığımız onlarca gereksiz işe göre spor yapmak her anlamda daha anlamlı.
  • lunedor  (15.07.12 23:28:14 ~ 23:28:31)
Spor mutluluktur :)

Her antremanımdan sonra vücudumun dahada güzelleştiğini düşünerek, mutlu oluyorum.

Vücut yapıpta, lan niye yaptım, ne güzel televizyon izlerdim demez.
  • disfircasiyimben  (15.07.12 23:31:08)
öyle felaket bir vakit harcanmıyor, haftada 5 saat filan.

gitmesen ne, evde kıç büyüteceksin.
  • zawisza  (15.07.12 23:32:24)
Arkadaslarımla gidiyorum set aralarında konusuyoruz. Eglenceli geçiyor.
Vucut şekle giriyor. Dişaridan insanlardan gelen olumlu sozler mutlu ediyor.
Özellikle kardiyo egzersizlerle acayip kafam rahatlıyor.
Saglık kısmına deginmiyorum bile.

Kısaca kat be kat degiyor.
  • ilkdefa  (15.07.12 23:40:04)
Allah'ım seviye yerlerde resmen, he amk adam kesin şişko sizi kıskanıyor. Ekşici profili her yerde lan.

Acıyorum ben panpa, keşke o vakti harcamadan sağlıklı kalmanın bir yolu olsa.
  • coca--cola  (15.07.12 23:50:02)
  • african rain  (16.07.12 00:03:55)