[]

Her Yerim Tutulmus...

yamuk yattigimdan olucak heralde, sabah uyandigimdan beri her yerim tutulmus. sirt, bacak, ense.. her yerimde inanilmaz bir agri var. dus aldim hala gecmedi. neler yapilabilir bu durumun cabuk gecmesi icin?
 
cereyanda kalmış da olabilisin.
kas gevşetici içmek fayda edebilir, doktor değilmi tabiisi.
edit: 'değilim' olacaktı.
  • manuel mandalina  (15.07.12 12:35:40 ~ 16.07.12 01:59:00) 
kas gevşetici,ağrı kesici al. tutulan yerleri diğer yöne doğru germe egzersizi yap bugün soğuk uygulama yapabilirsin yarından itibaren de geçmemişse sıcak uygulamaya geçebilirsin. bi de istirahat et


  • ihe sade  (15.07.12 13:30:07) 
kas gevşetici işe yaramazsa iğne de yaptırabilirsin.


  • katrinakibele  (15.07.12 14:11:01) 
kas gevsetici kullanirken dikkatli ol, aslinda dusunuldugunden daha tehlikeli sonuclar dogurabilir. onlem olarak kas gevsetici oladigin gun evde yat, hareket etme. cunku farkinda olmadan bir yerini incitme ihtimalin daha yuksek.


  • mavicorap  (15.07.12 14:23:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.