galaxy s2 mi yoksa...?

iphone'u konu dışı bırakıyoruz.
galaxy s2'den daha iyi olacak, kesinlikle tartışmasız olacak ama tabi, bir model var mı şuan? htc'de sony'de vs ?

yoksa yaklaşıklar mı?

edit: samsung modelleri de hariç

s3? galaxy nexus?
başka markanın soruyosun sanırım. htc one x falan var s2'den daha iyi, s3 ayarında. sony'nin falan android cihazlarına şahsen güvenmiyorum ben, ayrıca o aletlere update'ler de çok nadir geliyor. ben galaxy nexus'umda şu anda 4.1 kullanırken bir arkadaşım 2.3'te kaldı. önemli şeyler bunlar.

  • hjarteblod  (15.07.12 10:55:45)
note tabiiki.

  • barky  (15.07.12 11:40:47)
htc de en iyi one x , hatta belki şuan türkiyede satılan en iyi donanımlı cihaz.

galaxy s2nin üstünde ama daha htc one xden daha ucuz, htc one s var .

bana ikisinden birisini bedava veriyoruz seç birini deseler ( one s mi one x mi )

aradaki donanımsal farkın fazlalığını es geçip sırf tasarımı için one s derdim
  • utkucbkc  (15.07.12 12:10:10)
sony xperia s ve xperia arc s android'in en iyi ürünleri.

  • gercekten mukemmel bir insan  (15.07.12 17:14:45)
@gercekten mukemmel bir insan one x ve s3 varken nasıl en iyisi oluyor anlamadım ? :D

  • utkucbkc  (15.07.12 18:45:11)
@utkucbkc hocam bir görünürde özellik var bir de icraatte ics ile beraber xperia s ve arc s müthiş akıcı hızlı, ayrıca tasarım ve malzeme kalitesi olarak da üstün samsung cep telefonu konusunda çok iyi gözükse de çok kalitesiz ve içi boş bir marka aslında one x ise arc s'ten üstün olmasına rağmen bir xperia s değil.

  • gercekten mukemmel bir insan  (15.07.12 20:18:16)
@gercekten mukemmel bir insan samsung konusunda sana katılıyorum oyuncak gibi telefonlar. htc cihazlaro genelde metal tek parça oluyor, one s de öyle. xi hatırlayamıyorum.

tasarım kişiden kişiye değişir tabiki ama nexus s, galaxy nexus, htc ile birlikte çoğu xperianın tasarımları ve yazılım destekleri hoşuma gidiyor. ailk hma htc diyorum hep.
  • utkucbkc  (15.07.12 21:07:01)