gına getiren hotmail spamları

2 aydır günde en az 10 tane inbox ve junk'a dağınık olarak geliyor. inbox'a gelenleri junk'a yolluyorum, junk'takileri raporluyorum hala geliyor. hep de aynı tür/yerden gelen spamlar bunlar. hesabımı kapatamam. ne yapsam?

hotmail'de filtre oluşturma varsa onu kullanarak sorunu çözebilirsin, yoksa gmail'de var.

  • edge_nabby  (25.10.08 07:49:12)
o tür mail leri güvensiz olarak işaretleyince, bir daha aynı ardesten gelen mailler otomatik olarak siliniyor.

  • henry gale  (25.10.08 12:18:41)
öncelikle (bkz: gkg/@fair) sonra da gmail kullanmanızı öneririm, spam filtresi çok başarılı.

  • dinomazu  (25.10.08 13:40:19)
gmail kullan. uğraşma spamla junkla:)

  • hollowlife  (25.10.08 14:00:52)
gmail hesabimi kimse bilmedigi halde bana nasil bu kadar cok reklam geliyor abi? ben de bunu sikistirayim araya, insanimsi'nin musaadesiyle.

  • osuruklu  (25.10.08 15:12:27)
gmail'in spam filtresi başarılı evet. ayrıca kendin de filtre oluşturabiliyon. mesela bilmemne@bilmemne.com adresinden gelen bütün mail'leri spam kutusuna taşıtabiliyon. ya da bilmemne@bilmemne.com adresinden gelen ve içinde "Bilmemne'den Yeni Ürünler" yazısı içeren mailleri direkt çöpe gönder gibi filtre oluşturabiliyon.

  • edge_nabby  (25.10.08 21:53:57)
@osuruklu: gmail zaten spamları kendi yolluyor diye biliyorum. hani reklam olayı. mailine ne kadar çeşitli konuyla alakalı mail geliyorsa spamların da o denli çok oluyor.

  • insanimsi  (26.10.08 11:47:15 ~ 11:48:24)