biligisayarcı

Altta birisi sormuş bana aynısının Ankaralısı lazım (termal macun+ fan temizliği)
Bilgisayarımı tamirciye götürmek daha hiç nasip olmadı bu embesil soru o yüzden :) garanti maranti zaten bitti. Bu işi kim yapar? (hatta mümkünse bilgisayarı bırak pazartesi al filan demeden yapsın)

kendi bilmiyorsa yapamaz o işi. o macunu gider çimento gibi sürer falan olmaz o iş sakın kendin deneme.

  • neira  (14.07.12 10:27:32)
www.youtube.com

fanıda önce elektrikli süpürge sonra kulak pamuğu ardından diş fırçasıyla girdin mi cillop gibi olur
  • allstar  (14.07.12 12:25:57)
laptop açmaya yabancıysan denneme derim, geri toplayamayabilirsin. bilgisayarının parçalarının modellerini, özelliklerini falan not al vermeden önce, her ne kadar orada bırakmayacak olsanda nolacağı belli olmaz.

  • jedilance  (14.07.12 13:52:52)
eger laptopsa ve fanin kendi ayri kapagi yoksa bence de deneme. cunku arkasinda yaklasik 20-25 tane vida var, bazi modellerde klavyeye varana kadar sokmek durumunda kaliyorsun. bazi vidalar digerlerinden farkli, ayni vidayla acmaya kalkisirsan basini siyirirsin. bunlar hep tecrübe :)

  • osuruklu  (14.07.12 16:33:12)