çatıdan düşen kedi

arkadaşlar sözlükte gördüm duyuruya taşıyayım dedim bilgiis olanlar lütfen yazarla irtibata geçsinler en azından netten falan 24 saat hizmet veren veterner numarası ulaştırsanız ben yazamıyorum kendisine normal olarak

kedi

az önce evcil bir tanesi çatıdan terasımıza, ardından da terastan 8 kat aşağıya düştü. hala yaşıyor, can çekişiyor. ne yapacağımızı bilemiyoruz, hiçbir veterinerin gece ambulans hizmeti de yok gibi görünüyor. bir çaresini bulamazsak kısa zamanda ölecek. en kötüsü ne yapmalıyız, kimi aramalıyız bilmemek.

not: istanbul gayrettepe'deyiz.
(knorrbulyon, 14.07.2012 04:11 ~ 04:14)
#29369373:)

şöyle bir link var ama güncel mi bilmiyorum.

tr-tr.facebook.com
  • nonohara  (14.07.12 04:33:04)
yazara özelden mesaj atıyorum verilen linki.

  • neskafefincanindaturkkahvesi  (14.07.12 04:36:43)
Adres

Yıldız Posta Cad. Süleymanbey Sok. Uluğ apt.
No: 10/B Gayrettepe-Beşiktaş / İstanbul
Telefon : (0212) 2882441
Faks : (0212) 2882441
7/24 ALO ACİL : 0539 4843200 / 0542 4821594

candy vet kliniği bunuda yollar mısın.
  • hayvan gibi yazar  (14.07.12 04:38:49)
teşekkür ederim hepinize, malesef konuştuk ve önerdikleriniz de dahil hiç kimsenin ambulans vb. servisi bulunmuyor. en erken 8de gelebileceklerini söylüyorlar. biz de malesef götüremiyoruz, hem aracımız yok hem de incitmekten korkuyoruz. durum bu şekilde, başka bir yer bilen varsa ve söylerse çok memnun oluruz, teşekkürler tekrar

  • knorrbulyon  (14.07.12 04:46:48)
ambulans hizmeti vardı bir ara istanbul için, 153'tü numarası. Devam etmiyor mu ki?

  • neskafefincanindaturkkahvesi  (14.07.12 04:55:10)
knorrbulyon acaba yanın agıttınız mı durumu ne can cekısıyor demıssınız anladıgım kadarıyla kırıkları var ama bır taksı falan tutamazmısınız 24 saatlık veterınere gıtmek ıcın durumunuzu bılmıyorum ama sadece fıkır yurutuyorum. evcıl bır kedıyse sahıplerı vardır dıcem ama onlarınd abu saatte kedı kactıysa bıle haberı yoktur. bır baksanız sokagın ortasında oylece yatmasa kedı

  • hayvan gibi yazar  (14.07.12 05:00:21)
bu arada 153 hayvan ambulans servısı 24 saat servıs verıyormus ıstanbulda. bır deneyın ıstersenız.

  • hayvan gibi yazar  (14.07.12 05:01:41)
knorrbulyonla aynı evdeyim.
153'ü aradık ve sabah 9'da arayın o zaman geliriz dediler.
hayvan gibi yazar, kediyi yerinden oynatırsak canının daha çok yanacağından korkuyoruz. profesyonel şekilde taşınmalı sanırım. hayvanı kurtaralım derken öldürmekten korkuyoruz.
az önce kedinin yanına tekrar indik ve yerinden bir 30cm hareket etmiş, başına kediler toplanmış ve biz hala hiçbir şey yapamıyoruz. 15 milyonluk şehirde geceleri ambulans hizmeti veren bir veteriner bile yok mu?
  • kk no 1  (14.07.12 05:16:26)
www.beyazpativet.com

avrupa yakasına ambulans hizmeti varmış. bir deneyin isterseniz, araştırmaya devam ediyorum.
  • neskafefincanindaturkkahvesi  (14.07.12 05:23:13)
internette bulduğumuz her yeri aradık. hepsi birbirine yönlendiriyor ve almaya gelmiyor. çaresiz sabahı beklemeye başladık.cumartesi olmasından dolayı bir aksilik olmamasını umuyoruz.

  • kk no 1  (14.07.12 05:29:39)
neskafe nin verdiği linkte ambulans hizmeti verdiği yazıyor umarım ölmez:S

  • hayvan gibi yazar  (14.07.12 05:30:40)
birde sokak kedisi demeyin sakın kedimiz derseniz ilgileneceklerdir paragöz bunların çoğu öğrencidir ya da ne bileyim sokak kedisiyle ilgileniyordur diye gelmiyor olabilirler.

  • hayvan gibi yazar  (14.07.12 05:31:49)
iç kanamadan ölebilir fazla beklerseniz

  • karoyedili  (14.07.12 05:35:22)
yani akla en yatkın olanı su size en yakın acık olan veterınerı arayıp kedının durumunu (kedının yanından arayın yani) anlatarak, hayvanı nasıl hareket ettırmenız gerektıgını sorun sonrada kedıyı sert bır zemın ustune(kolay egılıp bukulmeyen bır karton-kontrplak tahta gibi) havaya kaldırmadan ve hareket ettırmeden cekerek bır taksıyle veterınere goturmenız. yok denıldıgı gıbı ıc kanamadan ölecek hayvan muhtemelen damagı vs de parcalanmıstır.

  • hayvan gibi yazar  (14.07.12 05:37:54 ~ 05:38:53)
www.klinikpetmania.com
"Polikliniğimizde acil müdahaleleri yerinde yapabilecek ekipmana sahip ambulans aracımız bulunmaktadır." yazıyor web sitelerinde.

  • neskafefincanindaturkkahvesi  (14.07.12 05:43:06)
kalp krizi geçirdim desem bu kadar kişi yazmaz ya
ama kedi olunca konu.. vay arkadaş.

  • Laplacee  (14.07.12 06:20:22)
Laplacee bir dusun bakalım neden kimse sen kalp krizi geçirsen umursamaz?! içinde bir tutam sevgi olsa azıcık cat sitelerinde hatun peşinde koşacağına dünyayı paylaştığın 4 ayaklı hayvanlara ilgi göstersen emin öl öldüğünde arkandan üzülen birileri çıkar. sen sabaın 4-5-6 sında iki ayaklı hayvan peşinde koşup sonra da buraya gelip bu saçmalıkları yazıyorsan ne diyelim sana.

  • hayvan gibi yazar  (14.07.12 06:26:19)
adam kediyi kıskandıya la.

  • fuzuli  (14.07.12 12:13:02)
durumu sorabilir mi birileri ? noldu kediye?

  • hayvan gibi yazar  (15.07.12 00:51:08)