İstanbulda vakit geçirmek

istanbula yeni gelmiş bi bireyim, bu sebeple arkadaş çevremde yok. işden çıkıyorum bomboşumi ne yapsam ne etsem bilemiyorum. akşam üstü tek başıma ne yapabilirim ki istanbulda?

siz ne yaparsınız acep? dökülsenize

nerde işyerin. boğaza yakınsa vapura bin kadıköye/sirkeciye git gel. biraz dolaş bir iki bira iç vs

  • spy of soul  (13.07.12 15:13:57)
evim ve işyerim kadıköyde. geçen gece tek başıma bi barda içtim durdum. hiç zevk vermedi.

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (13.07.12 15:21:55)
*Sahil (haftaiçi akşamüstü misal)
-bebek
-dolmabahçe
-sarıyer
-moda
-caddebostan
-samatya
-fındıklı

*Öylesine yürümece (akşamüstü tabii, bu sıcakta)
-taksim şişli arası
-beşiktaş taksim arası
-beşiktaş kabataş arası (fındıklı'da çay kahve)
-nişantaşı teşvikiye maçka'da kaybolmacalı yürüyüş
-taksim istiklal caddesi tünel karaköy rotası (geç saatlerde bunaltır)

*Yemece içmeceler de var tabii

Ek:
*sinema seçeneği de var klimalı klimalı ne güzel.
  • ay nov kung fu  (13.07.12 15:24:43 ~ 15:27:21)
vala vapurla eminönüne gidip gelerek çok zaman geçiremezsin, bence otobüsle birinci köprüyü kullan ömrünü tüketebilirsin :) kadıköy zirvesine katılsaydın ya, herkes çok eğlenmiş, biraz çevre edinirdin

  • rn  (13.07.12 15:26:29 ~ 15:30:15)
e kadikoyde kari kiz/erkek kovala

  • fatihkkk  (13.07.12 15:27:40)
bir de yalnızlık derler. yalnız hiçbir şeyin tadı çıkmıyor.

  • expressive  (13.07.12 15:27:49)
bi' kursa yazıl. dil mil neyse artık. oradan çevre yapabilirsin.

  • atomicbomb  (13.07.12 15:29:34)
tek başına yapabileceğin hobiler edin. örn: fotoğrafçılık, dalış vb. kurslarda birileriyle tanışırsın hem de. gezilere katılırsın.

  • merhum  (13.07.12 15:49:52 ~ 15:50:45)
evin işin nerede? duyuru zirveleri oluyor onlara gel

  • zenc  (13.07.12 16:57:56)
bi kişi de dememiş ki, hoşgeldin güzel istanbulumuza bize takıl diye. yuh be yuh

  • sifirdokuzucuolanvarmi  (13.07.12 21:42:59)
İSMEK in kursları oluyo ücretsiz ona git bence :) ben öyle yapıyorum

  • isaret  (25.09.12 00:28:10)
gel benle takıl dicem de 20 yıllık istanbulluyum. ben de yalnızım benden hayır gelmez :)

  • royal  (25.09.12 00:56:00)
iş nerde? taksimde biraz dolanıp mağazalara falan girip sonra bir yerlere oturup yemek yerdim o taraflarda yalnızken. yine o civarlarda ortaköy'e gidip kumpir yerdim ya da. gerçi anadolu tarafında da cadde ya da kadıköy'de de hep biraz mağazalarda dolanıp sonra yemek yiyorum. sırf tüketim çılgınlığı ve yemek üzerine kurulu bir hayatım varmış meğer.. hmm.

  • merena  (25.09.12 01:08:43)