Kaç gg entry uçurulma sebebidir?

beyler tarihçeme 2 gg entry işlenmiş. sizce kaşa kadar yolu var bunun?

sözlükte celebrity dedikleri kişilerden biriysen 30'a kadar yolu var. ha değilsen dikkatli ol, namlunun ucundasın.

  • devilred  (13.07.12 03:03:26)
Icerigine gore degisir, 1 gg ile ucabilirsiniz de 50 gg ile ucmayabilirsiniz de.

  • crown  (13.07.12 03:04:01)
güzellik gibi göreceli bir kavram bu.

  • lunedor  (13.07.12 03:06:59)
bende de 3 tane gg varmış mesela. ama üçü de gg ile alakası uzaktan yakından olmayan şeylerdi. kesinlikle şahsa küfür yoktu. herhalde garanti olsun diye sildiler. hala da yazarım.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (13.07.12 03:10:32)
sözlükte 11 yıldır yazan, 10bin entry, gammazlık, editörlük, cpu'luk, türkçe karakter düzeltmeleri yapmış, bizzat bir sürü zirvede "canlı" olarak bulunmuş bir adamın 10 gg entry'sinin silinmesi ile

29 günde, 40 entry yazıp bunun 10 tanesinin gg olarak silinmesi

bir değil.

kaldı ki gg var gg var.

ufak bir telif hakkı veya hafif bir argo laf başka, cumhurbaşkanına (veya atatürk'e veya hz.muhammed'e vs vs) 3 sayfa ana avrat küfür etmek başka.
  • uyuyanadam  (13.07.12 03:14:47)
cevaplara bakarsan sınır yok, sen yaz gönder bence.

  • dedebayt  (13.07.12 03:47:09)
4 binin üzerinde entry'm var, henüz bir gg yazamadım, nasıl yazabildiğinizi bana da bir anlatsanız?
sözlükte her zaman fazlasıyla geçerli bir keyfiyet var, bu keyfiyet sözlük içinde ne kadar tanınır olduğunuza bağlı olarak daha fazla da etkili olabiliyor.
bu konuda da bu keyfiyet aynen geçerli.
  • yalnux  (13.07.12 04:56:26)
@uyuyanadam entry silinme istatistikleri 1 yıl sonra sıfırlanıyor diye biliyorum.. yani adamın 5 gg'si varsa o 11 yıldır sahip olduğu değil, son 1 yıldır sahip olduğudur.

adam sana takarsa uçurur, bfik yüzünden uçan bile var. net bir kriteri yok.
  • estruda  (13.07.12 10:41:24 ~ 10:41:49)
sözlükten uçmak için hiç birşeyin bir sınırı yok, bir gece ansınzın uçabilirsin bile.

  • exodia  (13.07.12 11:30:30)
@estruda:

e tamam. 2 örneğime de "son 1 yılda..." diye ekleyelim:

---

TOPLAMDA sözlükte 11 yıldır yazan, 10bin entry, gammazlık, editörlük, cpu'luk, türkçe karakter düzeltmeleri yapmış, bizzat bir sürü zirvede "canlı" olarak bulunmuş bir adamın SON BİR YıLDA 10 gg entry'sinin silinmesi ile

29 günde, 40 entry yazıp bunun 10 tanesinin (adam zaten 29 günlük yazar, haliyle son bir yılda...) gg olarak silinmesi

bir değil.

---

yani yine bir değil.

---

yani net kriteri yok zaten.

yani: "benim x entrym gg idi, uçtum - lanetlendim - çaylak oldum ama y'nin x+z entrysi gg idi o duruyor veya ona daha az veya aynı ceza uygulandı..."

demenin mantıksızlığını anlatıyorum.

---

bu arada 1 sene sonra istatistik silinmesi durumunda silinen istatistikler:

normal yazarların göreceği alandan mı siliyor yoksa 1 sene geçince daha artık moderatörü praetor'ü hiçkimse asla göremiyor mu?

yoksa silinen entryler de "bizim" görme alanımızdan siliniyor ama sözlük veri tabanında duruyor olmalı.
  • uyuyanadam  (13.07.12 13:32:11 ~ 13:35:40)
@yalnux:

bir şarkıcı konserinde pek sessiz kalan bir kesim vatandaş için "siz ne biçim insansınız dağdan mı geldiniz x'ten mi geldiniz?" [x = doğuda bir il]

demişti.

ben de başlığına "buna sıç.p sıvamak denir..." yazmıştım.

gg olarak silindi ve dahası çaylak oldum. 2007 - 2008 falandı.
  • uyuyanadam  (13.07.12 13:38:03 ~ 13:38:27)