beyaz pantolon giyen erkeğe kadın bakış açısı

hayatımda hiç beyaz pantolon giymedim ama bu yaz alsam mı diye düşünüyorum. spor giyinen birisiyim. toplumda beyaz pantolon için farklı görüşler var. sizinki nedir?

bahsettiğim şantörlerin giydiği kumaş değil, spor görünümlü keten olan.

farklı götüşte kasıt, erkek adam beyaz pantul giymez veya çok iyi de olur çok da güzel olur şeklindeki iki görüş.

@Adramelekh_, bence sen uyu ne dediğini anlamadım.
  • novotni  (11.07.12 23:56:09 ~ 23:57:34)
ben pek yakıştırmıyorum. ama giyen kişiye göre, ondaki duruşuna göre değişir tabi.

  • kullanicadi  (11.07.12 23:58:22)
zengın gosterıyor bıraz

  • slash01  (11.07.12 23:59:01)
adramalekh ne diyon hacı? beyaz pantolon giyen kadını sormuyor, beyaz pantolon giyen erkeği soruyor adam.
beyaz pantolon giyen erkek hakkında "kesin biriyle yatmıştır, yollu, kötü yola düşmüş" diye kim düşünür ki?

  • baldur  (12.07.12 00:04:14)
madem heveslendin, git bir kac dene. begenirsen, kendine yakistirirsan al giy iste nolcak. birak millet ne düsünürse düsünsün.

yok illa fikrimi merak ediyosan (ki zevksiz oldugumu iddia edenler var, haberin olsun) ben pek sevmiyorum ama yakisana (mesela uzun boy, kavruk ten) yakisiyor.
  • shi aila  (12.07.12 00:05:28)
pezevenk pantolonu gibi geliyor bana nedense.

  • uykusuz her gece  (12.07.12 00:13:56)
erkek gözlemi olaraktan:
karşıdan gelen beyaz pantolonlu adam müslüm gürses değilse eğer;"bir pezevengin ortalama aylık geliri ne kadar lan acaba?" diye düşünürken buluyorum kendimi genelde.

  • reverse engineer  (12.07.12 00:22:36 ~ 00:23:20)
Ben erkeklere beyaz-krem renklerini çok yakıştırıyorum ama sporluğundan emin olman lazım. Biraz klasiğe kaçsa kıro görünürsün.

  • cereal killer  (12.07.12 00:38:48)
benim var bi beyaz pantalonum, tatilde falan aksamlari giyiyorum hic de gozume batmadi bu zamana kadar, gerci sadece yaz aksamlari ve tatilde giyiyorum.

  • ocaan  (12.07.12 00:42:10 ~ 00:42:39)
yatın varsa beyaz keten pantolon tamam.
yatçı değilsen olmaz.
yatçıysan ve 45 yaşın üzerinde, kocasından ayrılmış bir emmiysen, tam olur.
bu kritere uymuyorsan, büyük ihtimalle olmaz.

ama kendine yakıştırıyorsan neden giymeyesin?
hatta sırf canın istiyor diye giyebilmelisin bence. insanların ne düşündüğünden sana ne?!

edit: "kocasından ayrılmış emmi ne be?!?!?" ahahahaha deli sürçmüşüm. "karısından ayrılmış emmi" olacak o. hay allah!
  • fauxhumanitas  (12.07.12 00:46:59 ~ 00:48:52)
"masör pantolonu" deriz biz arkadaşlarla..

  • sopiro  (12.07.12 00:54:11)
beyaz pantolonu kadında da erkekte de sevmem... o derece ki kişiliği hakkında önyargıda bulunurum; ne bileyim, dümdüz, derinliksiz, inceliksiz biriymiş gibi gelir. haksız mıyım bilemem...

  • firez  (12.07.12 01:22:06)
aslinda yazin beyaz giymemek acayip :) bence kesin yakisir, cunku belli ki goruntunuze duskunsunuz, gerekli bakimlari yapiyorsunuz. yalniz ustune tisort giymek yerine soyle acik renkli ama beyaz olmayan gomlek giyerseniz daha guzel olur.

  • mavicorap  (12.07.12 01:42:28)