[]

Dogru Yatirimlarla Zengin Olmak Hakkinda..

Cok acemiyim daha bu konuda. Bi kac tane aklima takilan soru var:

1. her ay harcamalarindan sonra elinde 2000$ kalan birisinin dogru yatirimlar yaparak 3-4 sene icinde milyoner olmasi mumkun mudur? borsa falan mesela.

2. bu turkiye'nin unlu ekonomistleri (asaf savas akat, deniz gokce..) verdikleri tavsiyeleri kendileri uygulayarak zengin olmuslar midir?

3. normal bi vatandasin da bu unlu ekonomistleri veya bankadan aldigi tavsiyeyi dinlemesi ve onlarin dediklerin gore yatirim yapmasi mantikli midir? yoksa herkesin bu yatirim olayina calismasi ve kendi kararlarini kendi mi vermesi gerekir?

PS: daha once alakasiz bir saatte sordugumdan pek yanit gelmemisti.

 
ekonomistler orada burada sallayarak zengin olmuşlar bence.

sen kendi kafana yatan bir işi araştır onun üstüne git.

giyim sektöründe ve arsa sektöründe para var başgan.
  • chiko06  (11.07.12 22:17:56) 
tek ilaç gayrimenkul...


  • whitegold  (11.07.12 22:18:42) 
arsa


  • dieselsingle2  (11.07.12 22:26:29) 
zengin olmak için zengin doğmanın gerektiği kanıtlandı üstad: t.co bence çok zorlamaya gerenk yok.


  • mestre  (11.07.12 22:27:49) 
gayrimenkul. kurtköy ve yenişehirden (istanbul pendikteki) daire al hala ucuzken.

5 sene sonra 2 katına satarsın. satamazsan 3 katına ben alırım.
  • mattiadestro  (11.07.12 22:33:28) 
sayısal loto diyorum.

yılda 25.000 dolar biriktirsen. 4 yılda 100 bin yapar. bunu 1 milyon (sen milyoner demişsin ama ben daha mütevazi olsun dedim) yapacak tek yatırım aracı loto. bi de belki borsa. o da çok riskli oynaman gerektiği için parayı batırma ihtimali de var.

not: saat farketmez. soru saçma. 1'e 10 kazanmak istiyosun çünkü.
  • merhum  (12.07.12 09:00:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.