[]

Acilan Basliga Birden Cok Entry Girmek

diyelim bir yazar bir baslik acti. ilk entry olarak da kendi bi sey yazdi. sonra yeni bi sey yazmadigi icin bu baslik 1. sayfadan dustu. 10 dakka sonra ayni yazar yeni bi entry yazarsa, bu basligi aktuel tutma cabasi olarak falan gorulup illegal davranisa mi girer, tamamen normal midir?
 
Yasaldır ve tamamen normaldir ama normal adamın işi değildir :)

(ara: açtığı başlığın)
  • pass  (11.07.12 22:04:51) 
hiçbir şey olmaz. isteyen istediği başlığa, istediği zaman -kurallara uyduğu sürece- istediği kadar entry girer.


  • leni 09  (11.07.12 22:06:55) 
forumlardaki flood mantığı burada yok. korkma.


  • ykyt  (11.07.12 22:08:50) 
trolümtrak bir hareket...


  • eksi571  (11.07.12 22:11:37) 
kahrolsun popülizm derler.


  • burty  (11.07.12 22:27:39) 
Up up diyosun, burada entry formatina uydukca sozlugun ebesiyle bile sevisirsin.


  • transall  (11.07.12 22:28:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.