SSK sicil no değişmez değil mi ?

arkadaşlar yurt başvurusu için geçen sene annemin skk sicil nosunu sormuşlardı.bu sene de soruyolar ? bu numara değişmiyor değil mi ? yani geçen senekini copy-paste yapsam olur değil mi ?

edit:tikler sonra gelicek şimdi dizi izlicem.

ssk sicil numarası da tc gibi sabit bi numara degişmez..

  • kalphırsızı  (10.07.12 11:06:49)
değişebiliyor. ama bunun nasıl olduğunu bilmiyorum 2 kez karşılaştım.

  • ground  (10.07.12 11:07:01)
Kesin sonuç ? e-devlet şifreside yok.10 TL ye mi ne alınıyor 2. defa alınınca.

  • michael jackson  (10.07.12 11:08:41)
normalde değişmez. bir kere verilir ve sabittir. ama bazı dangalak sosyal güvenlik merkezleri sonraki işe girişlerde var olduğunu fark etmeyip yeni numara veriyorlar. ama çok nadir karşılaşılan bir durum.

yine de eğer bana güvenirseniz tc kimlik numarasını verin, iki dakikada bakıp söyleyeyim devletin kayıtlarındaki numarayı.
  • kibritsuyu  (10.07.12 12:09:03)
e-devlet şifresine gerenk yok. esgm.sgk.gov.tr

bu adrese kimlik bilgilerinle girip tescil kaydı tespiti 4/A dersen görebilirsin.
  • kumulatifvergimatrahi  (10.07.12 12:56:57)