kadın erkek ~ erkek kadın olsa

siz kadınlar erkek olsanız ne yapardınız?
siz erkekler kadın olsanız ne yapardınız?

ps :erkeklerden "ben kadın olsam kesin orospu olurdum" diyen cikarmi göreceğiz
ben kadin olsam bitane çantam bı tane ojem olurdu aq.kapalimi olurdum açık mı ona karar veremedim ya tam yollu olurdum Yada el değmemiş bakire aQ.

Kadın olsam çirkin olurdum kimse bana bakmazdı :))))

  • chiko06  (09.07.12 23:34:22)
"ben kadın olsam kesin orospu olurdum"

amacına ulaştın. uyu artık.
  • hope ender  (09.07.12 23:35:15)
erkek olsam çılgınlarcasına sevişirdim.

her gece her gece seks yapardım.

kadınım, 27 yim hala bakireyim çıldırcam yaaaa :(((((( erkekler çok şanslı bu konuda
  • sedef  (09.07.12 23:36:48 ~ 23:38:04)
"ben kadin olsam bitane çantam bı tane ojem olurdu aq.kapalimi olurdum açık mı ona karar veremedim ya tam yollu olurdum Yada el değmemiş bakire aQ."

bu cümleden "kapalılar el değmemiş, saf, temiz olurken açıklar yollu, kaşar olurlar" mantığını çıkartabilir miyiz bi onu söyle bakiim hele?
  • leni 09  (09.07.12 23:38:25)
kadın olsam kürtaj yasağına hayır mitingine katılırdım.

  • baldur2  (09.07.12 23:39:42)
erkek olsam çok pis ga.......
öle

  • neira  (09.07.12 23:40:24)
erkek olsam kadın olurdum.

erkek kıyafetleri hiç güzel değil çeşit yok bişi yok.
  • kullanicadi  (09.07.12 23:42:26)
erkek olsam kesin orospu olurdum.

  • cro magnon  (09.07.12 23:45:41)
Kadin olsam gosterip vermezdim ve butun erkeklere kardesim muamelesi yapardim

  • ottur kusu omer  (09.07.12 23:46:38)
kadın olsam çok güzel olurdum ya. erkekken de güzelim zaten sorun orda. kimseye de yüz vermezdim valla. şu halimle bi tane kızı beğenebildim. hatun olsam hiç bir erkeğe yüz vermezdim.

  • ayiadam  (09.07.12 23:47:54)
haaa bir de, erkek olsam 45 yaşına kadar evlenmezdim. hayatımı doya doya yaşar her çiçekten bir bal alır cinselliği doruklarında yaşardım. sonra evlenir 50 imde de çocuk yapardım.

bu arada yesilimtrak yazılmaya ihtiyacım yok gerçekten ihtiyacım olan seks ve tabular, yasaklar yüzünden ve bu aptal muahafazakar yapı yüzünden yaşayamıyorum işte.. avrupa'da doğsam şanslıydım cinsellikte ama tr.de doğdum. olan kadına oluyo.
  • sedef  (09.07.12 23:55:26 ~ 23:56:28)
@leni olayı başka yere çekme hocam

ben kendi dusumcemi soyledim" her açık orospu,her kapalı da namuslu olmuyor",daha kac kez bu muhabbeti yapacağız

ben kapalımı açık mı olurdum,istediğimle yatar yoksa bakiremi gezerdim ona karar veremedim

sen nesin ne olurdun bı onu söylede görelim.bu lafa içerledigne göre kadınsin anlaşılan
  • Bysb  (09.07.12 23:56:48)
@sedefcim,
bir kadin olarak da "çılgınlarcasına sevişip,
her gece her gece seks" yapabilirsin. bunun icin illa erkek olmaya gerek yok.
  • shi aila  (10.07.12 00:11:10)
Kadın olsam;erkeklere umut verip sonra sırtımı çevirmezdim.sevmiyosam sevmiyorum derdim.ego peşinde koşmazdım.şayet kadınlar bu söylediğimi yapıyolar bize ve bizde salak gibi yiyoruz her seferinde :(

  • michael jackson  (10.07.12 00:13:02 ~ 00:13:38)
kadın olsam, hemcins arkadaşlarımın beyniyle değil kendi beynimle hareket etme konusuna özen gösterirdim. bir çok hemcinsimden farklı olurdum bu konuda.

  • 26.11  (10.07.12 00:20:41)
kadın olsam köpeğimin olurdunuz lan bütün zaaflarınızı biliyorum

  • w a s d  (10.07.12 00:47:21)
ben kadın olsam x olurdum beyanlarını erkek kafasıyla verdiğiniz için bunlar tamamen saçmalık. kadın olsan kadın kafasıyla düşünecektin. erkek kafandaki kadının nasıl olması gerektiği mantığıyla karar vermeyecektin.
bana piyango çıksa bütün fakirlere dağıtırdım samimiyetsizliği var bu örneklerde.
kadın olsan nasıl olurdun, ne yapardın bunu bilmen imkansız.
  • cereal killer  (10.07.12 03:37:42)
@bysb, hayır erkeğim. (niye belirtme gereği duyduysam artık).

"ben kadın olsam..." diye başlayan cümlende herhangi bir virgül nokta falan kullanmadığın için cümle öyle anlaşılıyor kötü yerlere çekme niyetinde değilim konuyu.
  • leni 09  (11.07.12 01:07:31)