ne olacak bu martının hali?

şimdi bizim yarı kapalı bodrumda çatıdan düşen bir martı var. heralde uçma denemesi yaparken düşmüş ama uçamıyor sanırım şuanda.

babam buldu kendisini bırakmıyor da kedilerden dolayı çünkü hayvanı kedilerden kurtarıp aldı.

kendisi şuan da aldığımız hamsilerle besleniyor. suyu falan var onlarda sorun yok ama artık uçması da lazım.

babam da şuan burada değil bir şey de yapamıyorum. yarın gelecek. biz ne yapalım bu hayvana. uçması gerek artık. çünkü diğer çatılardaki martılar uçup gittiler demekki zamanı gelmiş

mod'a not: bir süre yukarıda kalabilir mi? kurtarmamız lazım bu hayvanı.

teşekkürler.

veterinere sorsanız?

  • hayvan gibi yazar  (09.07.12 23:12:37)
böyle düştüğünde sorun olmayacak ve canı yanmayacak bir yükseklikten bırakıp alıştırma yapmaya çalıştırın? mesela 2-3 metreden üzerine yastıklar konulmuş bir yatağa atın filan. ne bilim ben olsam böyle yapardım heralde.

tabi veterinere danıştıktan sonra.
  • robin crusoe  (09.07.12 23:17:12)
veterinere gidemiyorum bi kaç gündür. hatta neredeyse dışarı çıkamıyorum. getir dese götüremem.

  • c1b2k3  (09.07.12 23:17:27)
en azından telefonla danışma şansınız var mı?
tanıdık veteriner yoksa, yardımcı olması için birkaç yerin telefonunu verebilirim.

  • blatta hiberna  (09.07.12 23:22:38)