[]

Bu Dosyalar Ne?

mac kullaniyorum. Documents altinda hic bir klasore ait olmayan soyle dosyalar var:

java.log.9016
matlab_crush_dump.9016-1

java.log.8955
matlab_crush_dump.8955-1

etc.. (toplam 5 cift)

hic bir icon'u yok. silsem bisey olur mu?

 
Matlab hata loglari, sil gitsin


  • yilmazyildirim  (09.07.12 10:36:20) 
macten anlamam. ama onlar matlab'ın temp dosya/klasörleri gibi duruyor. eğer matlab ile bir sıkıntı yaşadıysan kayıp dosyan varsa peşine düş.
bu arada matlab dedim de mathlab mıydı o program ...öyle bişey. onu da bilmiyorum işte.

  • ben smyrna  (09.07.12 10:40:26) 
@ben smyrna: yok yok matlab dogrudur :)


  • gerard  (09.07.12 10:49:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.