hsbc kredi karti odemesi

cuma aradilar. cumartesi ode bak dosya onumuzde imzamiza bakiyor icralik olacak dediler. sehir disinda odeyecek yer veya hsbc subesi bulamadim, karta eft yapayim diyorum. normalde de oyle oderdim. ama sabah kacta karta gecer, sorun olur mu? bence olmamali..

kartsiz öde(t)me yolunu da kullanabilirsiniz.. birkac saat gec ödenen borcu önemsemeyecek bir tanidiginizdan rica edin kart numaranizla bankamatikten ödeme yapsin.. siz de onun hesabina havale yapin..

  • pollyx  (09.07.12 02:50:52)
eft işleme koyulduktan 15 dakikada geçiyor hocam kaç aydır ödemiyorsunuz ?

  • rapon  (09.07.12 02:51:31)
öyle imzayla icralık olmaz sırf göz korkutmak amaç.ikincisi eft maximum bi saat içinde geçer.Eft yaparken şube olarak kredi kartları merkezini seçmek gerek

  • Abraxass  (09.07.12 02:54:28)
yok simdi yapayim eftyi diyorum.. daha pratik olur gibi geldi. bu saatte bankamatige gidecek tanidik da yok.

cok oldu valla odemeyeli.

@abraxass ben kartin bagli bulundugu subeyi yazdim hep call centera sorup. sorun yasamadim.. sadece baska bi bankadaki sanal karti kredi karti merkezi yazmistim subeye..
  • vital  (09.07.12 02:54:33 ~ 02:57:08)
@abraxass öyle bişey var doğru.

  • saiko  (09.07.12 02:59:50)