2012 kpss sorularının çalınması

gerçek mi ki bu?
bana fake gibi geldi?
sınav iptal olur mu?
yoksa tespit edilen kişilerin mi sınavı iptal olur?

bence doğru, yani o belgeler fake dahi olsa biyerlerde gerçekleşmiştir.

  • rodeocu  (07.07.12 17:35:30)
o değil de soruları sınavda nasıl çekmişler

  • condom kurşunu  (07.07.12 17:47:00)
tamam da görüntüler sınavdan önce nete düşse daha gerçekçi bir iddia olmaz mıydı?

  • baldur2  (07.07.12 17:47:24)
Böyle saça böyle tarak. Tepki yoksa her şeyi yapar insanoğlu.

  • commander64  (07.07.12 18:00:33)
zımbalı belli zaten de fb'ta vardı demin bi foto sütunlu falan o sınavda çekilmiş herhalde onu diyorum ben.

  • condom kurşunu  (07.07.12 18:04:45)
@irbat

bunlar tarih soruları ya. nasıl ya? bu bi soru bankası filan mı? bu ne ya? kafayı yiycem yemin ediyorum.
  • bu nick tam yirmi alti karakter  (07.07.12 18:10:22 ~ 18:10:39)
Yine mi yaa! Bu soruları görünce şok oldum gerçekten. Bizler ne biçim insanlar olduk...

  • duyond  (07.07.12 18:10:30)
@bu nick tam yirmi alti karakter, ben de en başta soru bankası diye düşünüp aval aval ekrana baktım daha sonra öyle olmadığını farkettim. durduk yere kendim gibi başkalarını da yanlış yönlendirmeyeyim diye sildim. sevabına herkesin aklında kalanlarla tamamlamışlar herhalde, yalnız iyi hafıza varmış milette :D

  • irbat  (07.07.12 18:15:31 ~ 18:16:11)
Eğitim bilimleri soruları da aynı arkadaşlar:

www.memurlar.net
  • duyond  (07.07.12 18:23:15)
olabilir.

ben lys edebiyat sınavına girmiştim orda da hiç ana konulardan soru gelmedi.çoğu önemli yazar ve eserden sormadılar.bu 3. cü girişim diğer 2 sınavda sınavdan çıktığımda 'günde 2 saat çalışsam yaparmışım lan' gibi bi tepki vermeme rağmen bu sınav için bunu diyemem.bu ne demek?soruları önceden bilen adamlar bu soruları yapar fakat ezberci eğitime göre çalışan(sınavın mantığı o ben de o mantığa göre çalıştım ağbi) kişilerin yapamayacağı bir sınavdı.

benden söylemesi bana kalırsa lys 3 te de bi bit yeniği var.
  • error522  (07.07.12 18:24:24)
iptal etmezler, bir iki ağlarlar en fazla. kimse istifa bile etmez, yakında unutulur zaten.

  • kayranin kedisi  (07.07.12 18:27:32)
iddia'yı ortaya atanın pkk'ya yakın bir haber kaynağı olmasına ne diyorsunuz peki?

  • baldur2  (07.07.12 18:30:57)
Onlardan her bir b.. beklenir.

  • duyond  (07.07.12 18:40:31)
beyaz kalem yayınları kpss ile alakalı yayınlar satan bir yayınevi. adamlar soruları çalmış olsa neden internet sitelerinde işte kpss soruları diye yayınlasınlar ki? salak mı bunlar? sonuçta beyaz kalem'in sahibi bellidir, yöneticileri bellidir. ayrıca dosyanın oluşturulma tarihi de sınavdan sonrasını işaret ediyor. belli ki sınavdan sonra öğretmenleri vs. vasıtasıyla soruları öğrenmişler bir şekilde işte.

  • baldur2  (07.07.12 18:52:26)
peki twitterda tt'likte esamesinin okunmamasına kaç puan?

  • condom kurşunu  (07.07.12 19:38:17)