Akıllı telefon alacağım, yardım lazım?

annem yakında müdür olacak ve şirket kurallarından biri de sürekli maillerini kontrol edebilmeymiş. neyse işte böyle maillerini falan kontrol edebileceği, kullanışlı bir akıllı telefon lazım. zaten ailecek teknoloji özürlü olduğmuz için pek anlamıyoruz bu işlerden.

iphone 4s'i falan düşündük ama zaten özelliklerinin çoğunu kullanmayacağı için çok pahalı geldi. çok pahalı olmayan(1200-1300 max), kullanışlı telefon tavsiyeniz var mmı?

blackberry

  • sopiro  (06.07.12 12:12:09)
blackberry olur yada şu nokia'nın blackberrynin aynısı şeklinde yaptığı beyaz bi telefon var o olabilir.

  • ayiadam  (06.07.12 12:15:07)
olay sadece mailse en iyisi blackberry

  • Laplace  (06.07.12 12:17:28)
müdür olunca şirketin vermesi lazım. :)

blackberry +1
  • kakao  (06.07.12 12:31:56)
su an alacaginiz herhangi bir telefonun e-posta uygulamasi olacaktir. Android/Iphone/Blackberry olmasina bile gerek yok. Cogunda facebook bile var.

Tabi sadece aramaya yarayan nokialar falan kurtarmaz ama.
  • natnan  (06.07.12 12:42:15)
3.bp.blogspot.com 250 lira ve bakabiliyorum maillerime. masraf yapmak istemiyorsanız iyidir. htc desire hd de masraf yapmak istiyosanız iyidir. bin lira falan. ama özürlüyseniz iphone öneririm, daha kolay olur. 4s almak zorunda değilseniz 3gs'ler 1000 lira civarına satılıyor.

  • k4l3m  (06.07.12 12:47:45)
Galaxy S2'de push mail olması lazım, fiyat aralığı belirttiğiniz noktaya yakın. iphone 4 de düşünülebilir belki ama galaxy s2 daha uzun ömürlü olur.

  • montreal  (06.07.12 12:49:32)
is yerinin vermesi lazim +1

iphone den sasmayin, kullanimi basit, kullacini dostu, 10 numaradir.
  • serabetan  (06.07.12 12:49:40)
1200'e gerek bile yok. 700 yeter. Samsung Galaxy W var bende, Iphone'dan hiçbir eksiği yok. Mail geldiğinde de anında SMS gelmiş gibi görebilir. Word dosyalarına, pdf'lere bakabilir. Üstelik ekranı da çok iyi, hızı da süper. Android'den de istediği her an her şeyi indirebilir.

  • samterk  (06.07.12 12:55:26)
(bkz: sony xperia u)

  • halitkin  (06.07.12 12:59:13)
htc chacha aldım yeni. şarjının benim gibi bi hayvana yetmemesi haricinde accayip memnunum. da müdür olduysa telefonu da şirket versin amk.

  • kedili madam  (06.07.12 13:28:36)
Blackberry Bold 9790 mail vs konularında kullanıma gayet uygun ve teknoloji özürlüler için de sorun oluşturmayacaktır. 1000 - 1200 arası.

iphone 3gs kullanımı kolaydır, eğlenceli ve sorunsuzdur genelde. pişman etmez 800tl'ye satılıyor garantili sıfır olanları.
  • coder6006  (06.07.12 13:37:43)
annen kullancaksa iphone alsın. kullanımı inanılmaz basit. yani kullanımının basitliği öncelikliyse iphone 4 ya da 4s iidir. ama daha ucuza daha ii bi telefon olarak galaxy s2 al derim. 1 yıldır kullanıyorum aşırı memnunum. blackberry alma

  • brad pittch  (06.07.12 14:14:07)