vasıta tavsiyesi-beğenisi

selam montenegrolular. şimdi benim uzun süreli araç sahibi olmamın zamanı geldi. daha önce sürekli al sat yaptığım için size motoru nasıl falan sormayacağım. o zaman başlıyorum.
aradığım araç :
-opel astra gtc(h kasa) gibi oturaklı ve karizmatik olsun.
-volkswagen golf mk5 kadar çekici olsun.
-seat leon gibi genç işi olsun.
-içine kız arkadaşım oturduğunda (yani arabalardan anlamayan biri) "vay be ne güzel araçmış" desin.
-öyle çok çok ekonomik olması gerekmesede şehir içi 8-9 ltyi geçmesin 100km'de.
-ford fiesta gibi çok satmış herkeste olması farketmez.
-ikinci elide çok çok mühim değil.3-4 yıl kullanırım.
-bi de unutmadan aşırı parça sıkıntısı çeken bi araç olmasın.
en fazla 30bin tlye kadar olan fiyat aralığında bana bu saydığım özelliklere göre ne önerirsiniz ? (saydığım özelliklerdeki arabalarıda tavsiye edebilirsiniz :) )

teşekkürleeeeer.

5k daha koy alfa romeo mito al canısı

  • corvo  (06.07.12 12:57:16)