göbek deliğimin bir işaret parmağı kadar solundaki kısım

çok fena yaniye. ne var orda?

akşama doğru 4 gibi (git: 437531) şurdaki çiköfteyi yemiştim hala ağrıyo. tam ağrı da değil yanıyo bildiğin.

edit: şimdi fark ettim derin nefes alıyorum meseleo o nefesi geri verirken yanıyo. zehirlenmedim dimi?

sen her ihtimale karşı gidip kus.

  • apranax0  (06.07.12 02:49:28)
@apranax0 başka yolu yok mu ya?

  • cagdassalur  (06.07.12 02:50:47)
zehirlenmişe benzemiyorsun. bimden et ürünü alma derim ahbap.

  • LORDS  (06.07.12 02:51:24)
aç karnına yediysen birşeyler olmuş olabilir ama zehirlenme değil gibi. su iç. bol su iç. kendini çok rahatsız hissediyorsan gerçekten acile git.

bir de bana yardımcı ol : ) www.eksiduyuru.com
  • saliha  (06.07.12 02:53:27)
@LORDS hah iyi bari. başta geçer diye sallamıştım ama bu saate kadar devam edince kıllandım bi.

bi senedir filan bimden besleniyorum bağışıklığım var azcık sorun olmuyo.

edit: @saliha o saatten beri tek yaptığım su içmek zaten hava sıcak durmadan su tüketiyorum. çok rahatsız hissetmiyorum da işte dediğim gibi bu kadar uzun süre ağrıyınca sabaha çıkar mıyım diye düşünmeye başlamıştım ondan şeyaptım. bi de baktım duyuruna da bulamam ben ya. aramaya inan ama sen yine de.
  • cagdassalur  (06.07.12 02:53:42 ~ 02:56:34)
abi ben hekim değilim yalnız benim bildiğim besin zehirlenmesi ishal ve kusmaya sebep olur. ondan öyle dedim yani. apandisit falan olmasın bak?

  • LORDS  (06.07.12 02:56:49)
@LORDS apandisit olsa anlamaz mıydım şimdiye kadar? o çiköfteyi yediğimden beri ağrıyo karnım çünkü.

  • cagdassalur  (06.07.12 03:02:34)
bilmiyorum abi işte o kadar anlıyorum ben bu işlerden sen hesap et :D

  • LORDS  (06.07.12 03:03:05)
tıpçı filan yok mu lan hiç bu saatte?

  • cagdassalur  (06.07.12 03:11:10)
tıpçı olsa sana ekrandan teşhismi koycak,yat zıbar bişe olmaz ne pimpiriklisiniz amk

  • macallan  (06.07.12 03:17:17 ~ 03:17:42)
biraz yürü bakalım. baş dönmesi göz kararması olmuyorsa, belki bağırsaktaki gaz sıkışmıştır. yürü bi hopla hareket et.

  • uykusuz her gece  (06.07.12 03:18:00)
Uyutmayacak derecede ağrıyorsa, istifra ve ishal varsa bir sey önereceğim. Önce var mı onu soyle?

  • aglak adam  (06.07.12 03:20:43)
dostum göbek deliğinin solunda barsakların var ama bence yanma midende. Acıya bağlı bir sıkıntı olmuş olabilir. Midende ülser var mı biliyor musun? Boğazına acı ekşi su geliyor mu? evde talcid gibi antiasid ilaçlar varsa 1 tane yutabilirsin. Yanman azalırsa sorunun midende olduğunu anlamış olursun hem de gece rahat uyursun. Zehirlenmemişsindir bence bu arada.

  • forzabjk  (06.07.12 03:23:34)
yok ya dayanılmayacak kadar değil bu kadar sürünce merak ettim neymiş diye.

@macallan tıpçı olsa en azından tarif ettiğim tarafta ne var bilir. açıp içeri bakmasına gerek yok yani.
  • cagdassalur  (06.07.12 03:24:42)
Hocam şimdilik apandisit degil. Ama dediğim belirtiler olursa acile koş.

  • aglak adam  (06.07.12 03:27:16)