[]

kpss islemleri icin internet sifresi

ee liseler falan kapali degil mi, nereden alabiliriz? bir de kacla kac arasi alabiliriz saat olarak?
 
aa super. mesai saati derken, yani mesela 4 gibi de gitsem olur mu?


  • vercingetorix  (05.07.12 12:14:36) 
sen olabildiğince erken gitmeye bak. ne zaman çıkacakları belli olmaz, okul sezonu olmadığı için.


  • rectoa  (05.07.12 12:26:18) 
ilçenin ösym burosuna gideceksiniz.


  • elif gorse mertek sanan ordinaryus  (05.07.12 12:41:08) 
basvuru merkezleri listesinde adi var bizim mahalleden bir okulun, basvuruyu da oradan yapmistim ama sifre icin olmuyor mu artik? peki olmuyorsa bu ana merkezler kaca kadar calisiyor?


  • vercingetorix  (05.07.12 13:39:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.