Php; Cannot modify header headers already sent by D:.... functions.php

aldığım uyarı şu: Cannot modify header headers already sent by D:.... functions.php:9

functions.php dosyası
www.godlessfrog.com adresinde
çözemedim hatayı kafayı yemek üzereyim.

Bi el atın be.

php.ini'de "output_buffering"'i "on" yapın.

  • passenger  (20.10.08 01:00:11)
kodu gormemiz mumkun mu?

  • solid snake  (20.10.08 10:38:56)
Bu sorun anlatılanlar gibi değil bence. Çok basit bir çözümü mevcut:

functions.php dosyasını açın ve "<?php" kodlarından önce var olan tüm boşlukları ya da farklı karakterleri silin. Yalnızca bir "space" bile dosyayı afallatabilir. "Headers already sent by" hatasının çözümü genelde budur. Bu olmazsa, dosyayı görme işine girmek gerekir.

Bu kadar! Kolay gelsin.
  • nuage  (20.10.08 14:37:13)
boşlukları vs. giderdim.
php.ini dosyam tamam,

kod yukarıdaki adreste, ben çözemiyorum olayı
yedim kafayı.
  • godless frog  (20.10.08 15:03:47)
Output buffering'i on yapmanızı önermem, kodunuz uygun değilse bu başınıza başka komplikasyonlar ve performans sorunları açar.

Muhtemelen include/require ettiğiniz dosyaların bir yerlerinde fazladan boşluk falan bıraktınız. Kontrol edin iyice.
View source yapıp bu hata mesajının öncesinde ne görünüyor (boşluk, enter falan) bakın.

Bir de, bu hata mesajından önce başka bir hata ya da uyarı mesaj aldıysanız çıkması normal. O hatayı düzelttiğinizde bu da gidecektir.
  • 386 dx  (20.10.08 15:32:36)
Sanki bu hatadan gormustum ama emin degilim. Cagirdigin bir fonksiyon client'a data gondermeden once cagrilmasi gerekiyor olabilir.

  • badseed  (20.10.08 21:19:48)
şimdi olayımız çözüldü

mrtksn

/* <?php

if ( function_exists('register_sidebars') )

register_sidebars(2);

?>

<?php

$themename = */

şeklinde olan kodu,
/* <?php

if ( function_exists('register_sidebars') )

register_sidebars(2);

$themename = */
şeklinde dene dedi.
denedim oldu.

teşekkür ettik kendisine.
  • godless frog  (20.10.08 21:30:51)