ankara'da niçin duyuru zirvesi yapmıyoruz?

evet neden?

E duyuru celebritylerinden biri önayak olsun da yapalım. Ankaralı gençler her gece haxball oynuyorlar yapar onlar.

  • terelelli  (04.07.12 22:20:25)
ben Temmuz 22'de planlıyordum da haftaya açıcaktım duyurusunu :) laser tag planı vardı aylar öncesinde, onu gerçekleştirmek için nabız yoklayacaktım.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (04.07.12 22:26:23)
Ş ansıma ne zaman yapalım dense 365 günde bir gün Ankara'da olmamış oluyorum
:( bu cuma yapın gayseriye düğüne gidecem

  • niye ama  (04.07.12 22:26:23)
Laser tag olur, paintball da cillop olurmuş bak.

  • terelelli  (04.07.12 22:29:23)
bu istanbul zirvesini falan görünce dedim bizim de olsun :) buyrun efendim yoklayın nabızları

  • damla cikolata  (04.07.12 22:38:53)
@niye ama
@terelelli
@damla cikolata
29 temmuz olabilir ne dersiniz :)
  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (04.07.12 22:40:01)
haber bekleriz.

  • one minute  (04.07.12 22:42:48)
29 Temmuz Ramazan'ın 10'u oluyor derim
ben ilaç kullanıp oruç moruç hikaye olan bir bireyim artıkın ama belki insanların Ramazan'a ilişkin planları vardır. Ramazan öncesi yapılabilemez mi?
Ankara'da olduğum sürece ben her türlü gelirim ama illa ben n gün yoksam o gün yapmak istersiniz :(
  • niye ama  (04.07.12 22:46:58)
bana uygun.nerede düşünmüştün? benim bildiğim bi kentparkta var laser tag başka nerde var bilmiyorum.bir de klasik şeyi söyliyim de ' ben kimseyi tanımıyorum haa ! :)

  • damla cikolata  (04.07.12 22:47:05)
bensiz olmasın arkadaş. ben 25'inde geliyorum :) e iftardan sonra yaparız. saat 8 gibi toplanırız. zaten laser tag yarım saat sürüyor. 21:30'da başlasak 22:00'a kadar sürer. o saatten sonra evine gidemeyecek olan olur mu ki acaba?

@damla cikolata evet kentpark'ta. ben de kimseyi tanımıyorum :))
  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (04.07.12 22:53:34 ~ 22:54:00)
amk ya amk zirve yapılmaz yapılmaz yapılınca da doğum günümde olur..

  • zaraeta  (04.07.12 23:12:55)
@tohyy o zaman önümüzdeki günlerde sen bi duyuru açarsın?

  • damla cikolata  (04.07.12 23:21:31)
iki üç gün içinde planlarız :)

damla cikolata senden de yardım bekliyorum. ben zaten bir ara laser tag için konuşmuştum 20 kişi üstüne indirim yaparız demişlerdi ama alan kaç kişi alır bilmiyorum :)
  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (04.07.12 23:26:04)
Ramazan ramazan laser tag olmaz sanki ya. Daha erken olmaz mı şöyle 15 temmuz civarı falan?

  • terelelli  (04.07.12 23:46:41)
benim evde halı yıkama zirvesi yapalım.

iki ay evvel eve yerleştim. eski kiracılardan kalan çer çöp eşya ne varsa attım. bişey kalmadı. sadece 4-5 halım var. onları yıkamaya gelin la. her gelen üç bira alsın. bi miktar da ben alırım. hoş bir terasım var. ıslanarak halı yıkarız :D

Edit; hortum yok. biriniz hortum getirsin. ona 5 bira benden.
  • one minute  (04.07.12 23:54:16 ~ 23:55:42)
ben de katılmayı accayip isterim ama bir tatil planım var. uyarsa direk beni de yazın pls.

  • hatali sifre  (05.07.12 00:58:28)
@one minute ahaha tamam.

ankara'da zirve çankırı caddesi'nin güzel mekanlarında olur^^
  • psikolog sulugoz  (05.07.12 10:33:58)
Sen gelme @psikolog sulugöz. Şu sözlükte bir seni tanıyorum bu şehirden sen de bana daha "hoş geldin" demedin.

  • one minute  (05.07.12 13:26:54)