bir scooter sorusu daha..

selamlar.
aramaya inandım ama aradığım cevabı bulamadım.soruma gelirsek maxi scooter almak istiyorum.çin malı motorlar için sakın alma dediğinizi duyar gibiyim.5000-6000 tl verebilirim. o fiyatlarda ise mondial buffalo 250 ve 2.el aprilia 500 bulabildim.evet çin malı dayanaksız,sağlam dil vb ama ilk motorum olucak.. 2.el düzgün ama en az 8-9 yıl kullanılmış apriliamı almak daha mantıklı yoksa sıfır mondialmı? ayrıca 5000-6000 tl civarlarında başka maxi scooter önerileriniz varsa beklerim..

ps=bunlarda motorların linkleri= www.mondialmotor.com.tr

www.sahibinden.com

ps2=illa ilandaki aprilia yı alıcam dye birşey yok.örnek olsun bu model.

yukardakilere bişey diyemem ama honda nın sıfır scooterını alabilirsin sanki o paraya. hadi sıfır olmadı, 1 yaşında..

  • hope ender  (03.07.12 23:52:30)
suzuki burgman
yamaha majesty
sym joyride

kalitelerine göre sıraladım, hepsi iyi motorlardır
  • dyna  (03.07.12 23:52:59)
honda pcx de fena değil ama ikinci elleri gereksiz pahalı, motor hacmi sizi tatmin eder mi bilemem

  • dyna  (03.07.12 23:53:41)
İlk defa motosiklet alacaksan maxi scooter yerine scooter al bence. Mesela 2. el bir honda ps150 (ya da sıfırını al). Sonra elden çıkarması da kolay olur. 8-9 yaşındaki aprilia'yı alıp iki sene kullansan 11 yıllık motoru sonra nasıl satacaksın di mi?

  • Fahrrad  (03.07.12 23:56:02)
@dyna
söylediğin modellerin hepsi çok hoşuma gitti. direkt sattım mondial ile apriliayı..

  • ef  (04.07.12 02:26:29)
@ef: dyna'nın söylediği modellerin fiyatlarına da baktın mı?
imza: Bir dost :)

  • Fahrrad  (04.07.12 13:22:00)