beyler :( [pokemon]

olm.

arkadaşla konuşuyorum demin pokemon filan.

dedim işte o kadar izledim yıllarca, okuldan koşarak gelirdim filan. çok sonra anladım ash'in derdini turnuva filanmış diye.

çok taşak geçti benimle, ben normal bişey zannederek anlatmıştım halbuse. tam emin olmamakla beraber marmara depreminin ertesiydi ikibin veya 2001 yılları alfabeyi daha yeni öğrenmiştim okumam yazmam yoktu.

ben mi maldım lan?

yok kardeşim bende aynı şekildeydim.hatta arada canım sıkıldıkça oturur izlerim

  • integral almayi bilmeyen muhendis  (03.07.12 00:56:02)
94 lü müsün
90 lı olupta pokemon izlemeyen nesil mi var arkadaşın malmış

  • stayout  (03.07.12 00:57:18)
@stayout 93. yok mesele turnuva rozet olayını çözememiş olmak yoksa o da izliyomuş

  • cagdassalur  (03.07.12 00:58:48 ~ 00:58:59)
ilk 1-2 bölümü kaçırmış olabilirsin. turnuvaya katılmak için evden ayrılıyodu falan. sonradan o bölümleri izleyince taşlar yerine oturmuştu bende de.

  • jangara  (03.07.12 01:09:10)
yok ya ilk bölümü yüz kere izlemişimdir sürekli onun tekrarını veriyolardı ash'in oakın labına gidip yetişememesi filan dün gibi aklımda hala pikaçu çarpıyodu bunu filan. tırtıl yakalarken de bitiyodu bölüm.

@yesilimtrak ayıp lan. beş sene sonra otuz(30) yaşındasın pek iyi bişey diil bence. hep 19 kalayım yirmiden sonra boka sarıcak gibi.
  • cagdassalur  (03.07.12 01:13:07 ~ 01:16:11)
bide klasik (bkz: ütmek) deyimi vardır

  • Thunderbirds  (03.07.12 01:14:37)
Thunderbirds, hiç unutmak bunu hocaya bir olay anlatırken kullanmıştım :)çok garip bir teki vermişti .

  • mars'dan yazan varlık  (03.07.12 01:20:57)
85'liyim ve orjinal pokemon kartlarım vardı. bildiğin kendine has bir oyunu vardı ve onu oynuyorduk arkadaşlarla.. gülen arkadaşın malmış kusura bakma.

  • bilmemkacincinick  (03.07.12 01:32:58)
charizard'ın donma tehlikesi geçirip ash'in battaniye gibi 1şeyle ısıtışı ve charizard'ın ash'e itaat etmeye başlaması falan, ağlayacaktım arkadaş. 91'liyim

  • 26.11  (03.07.12 01:44:46)
çizgi film de izlerdim mahallede taso da oynardım , sikortıl su fırlatsın isterdim hep . 88'li bir kadın kişisiyim ben de.

  • proustun bir aski  (03.07.12 01:54:10)