[]

Elde Bulasik Yikamaya Yeni Cozum?!

evde bulasik makinesi yok, usensem de elde yikiyorum bir sekilde. simdi aklima geldi. bazen catallar bicaklar falan birikiyor, ben de onlari yine kirli bir tencereye su doldurup onlarin icine koyuyorum sonra yikamak uzere. bu icinde catallarin, bicaklarin oldugu kirli tencereye, bulasik makinelerinde kullanilan tabletlerden bir tane atsam tencere de dahil olmak uzere hepsini temizlemez mi?

bu mantiksizsa bulasik sorununa baska bildiginiz hizli bir cozum var mi?


 
üzerine bulaşık makinesi tasarımında, basıncında ve sıcaklığında su da atabileceksen neden olmasın, hı hı.


  • devilred  (02.07.12 21:45:23 ~ 21:45:38) 
evet tencerenin içine koy çatal kaşıkları
sonra 1-1.5 lt ketılda su kaynat
dök suyu
sonra içine biraz deterjan dök
sonra karıştır

en azından ağır kirler yumuşuyor, biraz daha hijyenik oluyor
  • dieselsingle2  (02.07.12 21:48:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.