İnt. Cafedeyim! Laptop sorusu acil?

internet kafedeyim 45 dk sonra kalkmam lazım. acil yardım lutfen.

25 dk önce pc de film izledim. ( gunde 8 saat açıık olur ) kapattım, tv de bişi var mı diye 15 dk sonra pc yi açayım dedim. açılmadı. guç gitmiyor sanırım. power tuşuna basıyorum 6-7 saniyede restart yapıyor. ekranın karanlık göruntusu gitmeden kapanıp tekrar açılmaya çalışıyor. bataryasını çıkarıp denedim yine de aynı. ne olmuş olabilir? öyle patırtılı pc kulklanıcısı değilimdir. sandalyeden duşmuşluğumuz ya da gulerken kahvemi puskurtmuşluğum yok. bir anda oldu. mal gibi hissediyorum kendimi. var mıdır çözumu falan? ciddi bişey mi? kaça patlar tahminen?

ram'den kaynaklanıyor gibi geldi, restart'tan hemen önce mavi ekran görünüyor mu? bir saniye bile değil böyle anlık? öyle bir şey varsa ram'den kaynaklanıyordur, zamanında ben de yaşamıştım.

  • sagopa kajmer mahlas kafkef  (02.07.12 20:15:16 ~ 20:15:33)