[]

duyuru'da sunucu sorunları

hiç bir şeyde gözüm yok
server reboot etsin yeter
kapkaranlık web sayfama
mehtap gibi doğ yeter

page request vururken gece server'a
ısınan CPU'uma usulca sokul yeter

sızlayan her controllerımın
su çileli serverımın
sahipsiz error loglarımın
çaresini bul yeter

 
cevap veremedim. uyarsam mı acaba bu soruyu hmm.

ekşi duyuru cpu power olmaz mı acep ?
  • ermanen  (02.07.12 19:37:10 ~ 19:43:16) 
Benim bilgisayar dual core, yönlendirin böyle zamanlarda, ip filan vardır sizde iki satır kod yazın işte, isterseniz gugıldan bulurum kodaları copy-paste yaparsınız, diablo iii'ü takılmadan çalıştırıyor valla duyuruda da sorun çıkarmaz, maksat sevenler ayrılmasın.


  • lunedor  (02.07.12 19:38:27 ~ 19:41:23) 
hacım mesajlarda da sorun var, daha önce bize yazılan bir mesajı bir başka mesajlaşma anında karşı tarafa gönderdiğine şahit oldu bu gözler az önce. gönderdiği kısım da pek bi fenaydı, o mesajı yazan kişi olmasa bambaşka sonuçlar çıkabilirdi ortaya. bi düzeltin şunu artık.


  • devilred  (02.07.12 20:32:28) 
her kim ki compu reisin "burası kastı msn var mı?" sorusunu olumlu yanıtlamıyorsa rica ediyorum ver şu msn'i artık, burası kastı denmesi için server zırt pırt restart ediliyor galiba çünkü :)


  • lunedor  (02.07.12 20:52:54 ~ 21:13:39) 
server 150 kusur gun uptime goruyor, pek restart atildigi soylenemez.


  • compumaster  (02.07.12 21:02:34) 
valla bilemiyorum bu kasma efekti nasıl yapılıyor artık :) o kadar bilsem kekremsiduyuru diye rakip site açardım :)


  • lunedor  (02.07.12 21:04:37 ~ 21:13:58) 
aşkına karşılık bulamayan aygıtlara mı diyim server lara mı deyim,ağıt mı deyim mübalağa mı deyim ne deyim


  • Sourlimes  (30.05.13 12:06:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.