Yeni mac mini MC816LL/A

inceleyen yada kullanan varmı ?

Tam olarak neyi soruyorsun? İnceleme fırsatım olmuştu biraz.

  • ahmetcan44  (02.07.12 00:56:45)
eski minilere göre performansı ve özellikle paylasımsız ekran kartı

  • mukon  (02.07.12 19:52:39)
Paylaşımsız HD 6630M var üzerinde. Çok fazla şey test edemedim ama medyaları çözmede kusursuz. İşlemcisi de günlük işler fazlası için yeter de artar. Oyun performansını görecek kadar kurcalama imkanım olmadı ama bu kartla açamayacağı pek oyun da yok. Yani günlük kullanıcı için fazla bile bu cihaz ama zaman zaman grafik-tasarım işleri ve oyunlarla ilgilenen insanlar için hiç sorun yaratmaz.

Fakat bence çok önemli bir eksiği var; SSD. SSD'siz bu cihaz kısıtlanıyor. Özellikle uygulamalar arasındaki geçişlerde ve uygulama açılışlarında MacOS X'in tadını alamıyor insan. Eğer SSD alacaksanız şiddetle tavsiye ederim. Ömürlük bir bilgisayar. Diğer türlü hep bir şeyler eksik.
  • ahmetcan44  (02.07.12 21:43:06)
ssd düşünmüyorum bütçe olarak max 2500tl.ssd ile cok masraflı oluyor,eğer grafik tasarım ugrassam düşünmeden alırdım ama sadece yazılımla ugrasacagım.bu ürünü yakından inceleyebilsem bunumu yoksa mbp 13' mü alacagım karar vericemde daha ürün yok teknomarketlerde

  • mukon  (03.07.12 15:40:04)